İşçi Personel Alımı

Kastamonu Üniversitesi 98 Personel Alımı,Lise ve Önlisans 55 KPSS İle!

Yazan  | 

Türkiye genelinde bir çok Üniversite memur ve personel kadrosundaki ihtiyaçlarına binaen yeni personel alımı ilanları açıklamaya devam ediyor. Kastamonu Üniversitesi personel alımı 2022 ilanı bugün açıklandı.

Kastamonu Üniversitesi 98 memur alımı başvuruları 3 şubat 2022 tarihi itibari ile alınmaya başlanacak. Başvuru yapacak adaylar için kadro dağılımı başvuru genel ve özel şartları ile başvuruların nasıl yapılacağını aktarıyoruz. Eğitim şartlarında en az lise ve dengi okullardan mezun adayların başvuru yapabileceği 49 kişilik kadro bulunuyor. Bu kadrolardan 10 kişi teknisyen ve 39 kişi ise destek personeli olarak görevlendirilecektir.

KADRO DAĞILIMI NEDİR? Önlisans mezunu alımlarda 39 koruma ve güvenlik görevlisi olmak üzere 49 kişiden 10 kişi destek personeli olarak alınacak. Başvurularda Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS’ye girmiş olmak gerekecek ve düşük kpss ile memur alımı ilanlarından bir tanesi olarak fazla sayıda başvuru alınması bekleniyor. İlanda açıklanan kadrolarda başvurular nasıl yapılacak ve başvuru tarihleri nedir?

Başvuru Tarihleri Nedir? Başvurular 3 Şubat 2022 tarihi itibari ile alınmaya başlanacaktır. 17 Şubat 2022 tarihinde mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvuru sonuçları Kastamonu Üniversitesi resmi internet sitesi www.kastamonu.edu.tr adresi üzerinden ilan edilecektir. Başvurular ilan edilen tarihler arasında sadece şahsen gerçekleştirilecektir. Posta ile müracaat ile online başvuru kabul edilmeyecektir.

Çalıştırılacakları Birimler! Genel Sekreterlik Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi İlahiyat Fakültesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu olacak. Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Sivil Havacılık Yüksekokulu, Tıp Fakültesi, Turizm Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı, Araç Rafet Vergili Meslek Yüksekokulu olacak. Bozkurt Meslek Yüksekokulu, Cide Rıfat Ilgaz Meslek Yüksekokulu, Çatalzeytin Meslek Yüksekokulu, Daday Nafi ve Ümit Çeri Meslek Yüksekokulu, Küre Meslek Yüksekokulu, Tıp Fakültesi, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı olarak açıklanmıştır.

Başvuru Genel şartları Nedir?

İlan kılavuzu için TIKLAYIN

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.