İşçi Alımı

Makina Kimya Endüstrisi Kurumu 94 İşçi Alımı

Yazan  | 

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu işçi personel alımı gerçekleştiriyor. Makine Kimya Endüstrisi Kurumu bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 94 işçi personel alımı gerçekleştiriyor. Sizde Makine Kimya Endüstrisi Kurumu iş başvurusunda bulunmak için alt kısımdaki verilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

MAKİNA ve KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI HAKKINDA DUYURU

ALAN ALINACAK İŞÇİ SAYISI

REFRAKTER USTASI 8

ÇELİKHANE OPERATÖRÜ 30

TAVAN VİNÇ OPERATÖRÜ 12

İŞ MAKİNELERİ OPERATÖRÜ 10

KİMYA 4

METAL 12

METALURJİ 12

ENDÜSTRİYEL OTOMASYON 6

Kurumumuzun Kırıkkale’de bulunan MKE Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Müdürlüğüne belirsiz süreli çalıştırılmak üzere 94 daimi işçi (Lise ve dengi okul mezunu) alımı yapılacaktır.

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, İŞKUR tarafından 2016 KPSSP94 türünden en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

İlan detayları ve başvuru süresi Türkiye İş Kurumu internet sitesinden takip edilebilir.

İLANA BAŞVURU SÜRESİNİN SONA ERMESİNDEN SONRA , TÜRKİYE İŞ KURUMU TARAFINDAN OLUŞTURULAN NİHAİ LİSTELERDE YER ALAN ADAYLARIN KENDİLERİNDEN AŞAĞIDA İSTENEN BELGELERİ,

MKEK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI

İŞÇİ İŞVEREN İLİŞKİLERİ ŞUBESİ MÜDÜRLÜĞÜ

ANADOLU MEYDANI (TANDOĞAN)/ANKARA

ADRESİNE APS (ACELE POSTA SERVİSİ) VEYA KARGO YOLUYLA

05/05/2017 GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR ULAŞTIRMALARI

GEREKMEKTEDİR.

POSTADAKİ VAKİ GECİKMELER DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

AYRICA; GELİŞMELER, KURUMUMUZUN http://www.mkek.gov.tr/tr/Duyurular.aspx ADRESİNDEN TAKİP EDİLEBİLİR. (NİHAİ LİSTELER BU İNTERNET ADRESİNDE DE YAYIMLANACAKTIR.)

ALIMLARDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR

Alınacak sürekli işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayıl Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

İLAN OLUNUR.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.