İşçi Alımı

Ankara İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşçi Alımı

Yazan  | 

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işçi personel alımı gerçekleştiriyor. İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü bünyesindeki çalışan işçi personel ihtiyacını karşılamak amaçlı Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesinde alım duyurusu yayımladı. Adaylar başvuru şartlarını taşımaları dahilinde pozisyona yerleşebileceklerdir. Ayrıca adaylardan KPSS puan şartı da aranmaktadır.

Alım Yapılacak Kadro: Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri)

Kadro Sayısı : 1

Alım Yapılacak İl : Ankara

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ALTINDAĞ, AYAŞ, BALA, BEYPAZARI, ÇAMLIDERE, ÇANKAYA, ÇUBUK, ELMADAĞ, GÜDÜL, HAYMANA, KALECİK, KIZILCAHAMAM, NALLIHAN, POLATLI, ŞEREFLİKOÇHİSAR, YENİMAHALLE, GÖLBAŞI/ANKARA, KEÇİÖREN, MAMAK, SİNCAN, KAHRAMAN KAZAN, AKYURT, ETİMESGUT, EVREN, PURSAKLAR, ANKARA/MERKEZ

Ankara İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü buna adaylardan, 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, KPSS 94 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Ayrıca adayların Ortaöğretim ( lise veya dengi ) mezunu olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Son Başvurular en geç 14 Nisan 2017 tarihine sona erecektir.

1 Comment

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.