Memur Alımı

Jandarma Lojistik Branşı Ne Demek? 7500 Uzman Erbaş Alımı Başvuru!

Yazan  | 

Jandarma Genel Komutanlığı 7500 uzman erbaş alımı ilanı başvurusu başladı! Buna göre farklı branşlardaki alımlardan bu yazımızda jandarma lojistik branşı ne demek sorusuna cevap vereceğiz. Jandarma Lojistik maaşı nedir? Lojistik kaç para maaş alır? Jandarma uzman çavuş lojistik ne iş yapar? Jandarmalar ne kadar maaş alıyor 2022? Lojistik ne kadar maaş alır 2022 sorularının cevapları bulunuyor.

Açıklanan kadro dağılımında 400 lojistik, 6605 jandarma, 14 bot serdümeni, 11 at bakıcısı, 250 sıhhiyeci, 10 havacılık, 200 muhabere olarak açıklanmıştır.

Lojistik branşı ne demek? Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde görev alan lojistik branşı çalışanları depo faaliyetlerinde çalışırlar. Tedarikçi ile tedarik sürecinde depo faaliyetlerini koordine ederler. Bu faaliyetlerin idamesi ve iyileştirilmesi aşamalarında bulunurlar.

Jandarma Lojistik maaşı nedir? Bu kadroda çalışanlar 8000 Bin Tl civarında maaş hakları bulunmaktadır. Maaş hakkındaki daha detaylı habere erişmek için tıklayın

7500 uzman erbaş alımı ilanı başvuruları başladı. Adaylar bu ilana başvurularını 0nline olarak 26 Eylül 2022 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.