İşçi Personel Alımı

GSB Destek Personeli Maaşı 2022 Nedir? 2981 Temizlik Görevlisi Alımı!

Yazan  | 

Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB destek personeli maaşı nedir? GSB 4 bin 147 kamu personeli alımı başvuruları başladı. Buna göre büro personeli koruma ve güvenlik personeli ile destek personeli alınacak.

Kadro dağılımında 2 bin 981 destek personeli temizlik işçisi olarak gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda büro memuru 300 ve 866 koruma ve güvenlik görevlisi alımı olacaktır.

Koruma ve güvenlik görevlisi başvurularında 35 yaş sınırı aranacaktır. 15 Eylül 1987 yılı ve sonrası doğan adaylar müracaat edebileceklerdir. Başvurular resmen başladı ve son başvuru tarihi ise 15 Eylül olarak açıklandı. Müracaat edecek adaylar e-devlet şifreleri ile GSB kariyer adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

GSB destek personeli maaşı nedir? Kamu kurumlarında destek personeli kadrosunda görev yapan çalışanların alacakları maaşlar sözleşmeli ve kadrolu olarak değişmektedir. Bu kapsamda Gençlik ve Spor Bakanlığı temizlik işçisi maaşı 8 bin 450 Tl olarak olmaktadır. Çalışanın eğitim düzeyine göre aldıkları maaş farklılık gösterecektir.

İlan detaylarına erişmek için tıklayın

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.