İşçi Personel Alımı

İşkur Büro Memuru Alımında 467 İlan Açıklandı! Kamu ve Özele!

Yazan  | 

Çalışma Bakanlığı 2022 Nisan İşkur Büro memuru alımı ilanları açıklandı. Bu alımlardan bir kısmı kamuya bir kısmı ise özel firmalarda istihdam edilecektir. Başvurularda istenilen genel şartlar ile başvuru alan kurumlar şu şekilde.

İşkur büro personeli kadrosunda 467 ilan arasında kamu kurumları da çok sayıda istihdamlar gerçekleştirecektir. 20 Nisan 2022 tarihi itibari ile devam eden 2 farklı ilan bulunmaktadır. Bu ilanlardan bir tanesi Selçuk Üniversitesi Rektörlüğünedir.

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü 14 daimi kamu personeli alımı başvuruları 22 Nisan 2022 tarihine kadar devam edecek. Adayların 18 yaşı ile 40 yaş aralığında olması ve herhangi bir lisans programlarından mezun olması gerekmektedir.

  1. Vardiyalı çalışmaya engel bir durumun olmaması,
  2. 657 sayılı DMK’nın 48. maddesi 1. fıkrası A bendi 1, 4, 7, alt bentlerindeki şartlara uygun olmak.
  3. Herhangi emeklilik maaşı, malullük yada yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekmektedir.
  4. EKPSS sınavına girmiş olmaları gerekmektedir.
  5. Adayların üniversitelere bağlı ilçelerde görevlendirileceklerdir.
  6. Kura sınavı 29 Nisan 2022 tarihi saat 10:00’da yapılacaktır.

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı büro memuru alımında 6727774 ilan numarası üzerinden 2 açık pozisyona başvuru 25 Nisan 2022 tarihine kadar devam edecektir. Eğitim şartlarında İşletme Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Sosyal Güvenlik, Maliye, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İş Sağlığı ve Güvenliği, Adalet, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Özel firmalara gerçekleştirilecek olan büro personeli alımları şu pozisyonlarda olacağı ifade edilmiştir. Haberleşme, hukuk, ücret hesaplama, maliyet hesabı, maliye depo sorumlusu, kantarcı, sevk ve tesellim, stok kayıt, okul tersane, otomotiv icra memuru.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.