İşçi Personel Alımı

Kültür Bakanlığı Müze Görevlisi Gişe Elemanı Alımı Açıklandı!

Yazan  | 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Müze görevlisi gişe elemanı alımı ilanı geldi. Başvurularda herhangi KPSS şartı aranmayacak. KTB Kpss’siz gişe personeli alımı başvuru detayları şu şekilde olacak.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı İstanbul ilinde bulunan müzelerde istihdam edilmek üzere personeller alınacağı açıklandı. Adayların temek düzeyde ingilizce bilmeleri gerekli olacak.

Kültüra Teknoloji sanayi ve Bilişim Sistemleri A.Ş. üzerinden istihdam edilecek olan alımlarda çalışanlar bilet, müzekart  museumpass kart satışı görevlerini yapacaklar. Bu kapsamda İstanbul ilinde görevlendirilme sağlanacaktır.

3 Mayıs tarihi itibari ile 38 başvuru olan ilanda kaç kişi alınacağı henüz belli değil. Başvuru yapan adaylar seçme ve mülakat için ilgili kurum tarafından davet edilmesi bekleniyor.

Başvurular nasıl yapılacak? İlana başvurular https://isinolsun.com/firma-profil/kultura-teknoloji-sanayi-ve-bilisim-sstemleri-as-c635845 adresi üzerinden gerçekleştirilebilecektir.

Kültür Bakanlığı sözleşmeli statüde şoför, temizlik görevlisi, bahçıvan kadrosunda 149 memur alımı yapılacak. 13 Nisan tarihli ilanda son başvuru tarihi 9 Mayıs 2022 olarak açıklandı. Başvurular elektronik ortamda sürecektir. İlana erişmek için TIKLAYIN

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.