İşçi Personel Alımı

Hazine Bakanlığı Darphaneye 52 İşçi Alımı Yapılacak! Başvuru Şartı!

Yazan  | 

Darphane  ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğüne 3 meslek dalında 52 kamu işçisi alımı yapılacak. Hazine ve Maliye Bakanlığı işçi personel alımı detayları şu şekilde olacak.

İŞKUR üzerinden başvurusu alınacak alımlarda kadro dağılımı belli oldu. Buna göre temizlik görevlisi olarak 15 kişinin 9 kişisi daimi temizlik personeli, 3 engelli ve eski hükümlü statüde istihdam yapılacak.

Baskıcı plastik işçisi kadrosunda 22 ve Koruma ve güvenlik görevlisi kadrosunda ise 15 kişi olmak üzere toplam 52 kişi istihdam yapılacak.

Temizlik görevlisi alımı ilanında en az lise ve dengi okullardan mezun olmak ve yaş itibari ile en az 18 yaşını doldurmuş 35 yaşından gün almamış olmak gerekmektedir. Vardiyalı çalışmaya uygun, takım çalışmasına yatkın adaylar başvuru yapabilirler.

Baskıcı işçi alımında da yaş ve eğitim şartları lise-18 yaşını doldurmuş olmak şeklinde açıklanırken, kimlik, pasaport veya kimlik belgeleri basma konusunda en az 3 yıl tecrübe şartına sahip olmak gerekmektedir.

Lise mezunu koruma ve güvenlik görevlisi alımında ise 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak ve en az iki yıl koruma ve güvenlik görevlisi olarak görev yapmış olmak şartı aranmaktadır.

İlanda belirtilen kadrolardaki başvurular 24 Ocak ile 28 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

İlan için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.