İşçi Alımı

Et ve Süt Kurumu KPSS’siz Personel Alımı İlanı Açıkladı! Başvuru Şartı!

Yazan  | 

Et ve Süt Kurumu’nun açıkladığı son dakika daimi sürede işçi alımı başvuruları Türkiye İş Kurumu üzerinden alınmaya başlanmıştır. Bu kapsamda Et ve Süt Kurumu KPSS’siz personel alımı genel ve özel şartları ile eğitim şartları  nedir?

Lise mezunu Et ve Süt Kurumu KPSS’siz daimi süreli işçi alımı başvuru detayları şu şekildedir.

Başvuru Tarihleri Nedir?

Sivas Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün açıkladığı ilanda 21 Aralık tarihi itibari ile başvuru alınmaya başlanmıştır. Son başvuru tarihi ise 27 Aralık 2021 olarak açıklanmıştır.

İkamet Şartları; Çalışma adresi Sivas, Kovalı Köyü Köyönü Mevkii olarak açıklanan ilandaki belirtilen ikamet şartlarında Divriği, Gemerek, Sivas Merkez, Suşehri, Şarkışla, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Zara, Altınyayla, Doğanşar, Gölova, Koyulhisar, Yıldızeli, Ulaş,  ilçerinde ikmaet etmek gerekmektedir.

Eğitim şartları; Adayların iklimlendirme sistemleri ve soğutma sistemleri lise ve dengi okullarından mezun olmaları gerekmektedir.

Özel Şartları; Adayların en az lise ve dengi okullarından yukarda belirtilen bölümlerden mezun olmaları gerekmetkedir. İşe alım sürecinde talep edilmek üzere bulaşıcı hastalığının olmadığını beliren sağlık durumu raporu ile belgelendirmeleri gerekmektedir. Soğutma sistemleri yada iklimlendirme sistemleri alanlarında Meb onaylı ustalık belgesine sahip olmak gerekmektedir. Esnek çalışma saatlerine uyumlu olmak gerekli olan özel şartlar arasında yer almaktadır.

Başvuru Nasıl yapılacak? Başvurular İşkur e-şube portalından yapılacak. İlan arama sayfasında 00006468339 numaralı ilan kodundan arama yapabilir ve son başvuru tarihinden önce başvuruları tamamlayabilrsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.