İşçi Personel Alımı

Çay İşletmeleri Çaykur 630 İşçi Alımı Başvuru Şartı, Başvuru Tarihi Belli Oldu!

Yazan  | 

Türkiye Çay İşletmeleri Kurumu Çaykur 630 işçi alımı yapacak. Tahmil tahliye işçisi alımı kadro dağılımı, il bazlı dağılım, eğitim şartları, yaş şartı, ikamet şartı gibi merak edilen soruların cevapları da açıklandı.

2022 yılı Çaykur işçi alımı, Artvin, Trabzon, Rize ve Giresun illerinde istihdam edilmek üzere yapılacaktır. Başvurularda KPSS puan şartı aranmayacak ve noter ile istihdam sağlanacaktır. Buna göre hangi fabrika kaç işçi alınacak dağılım şu şekildedir.

  • Rize Cumhuriyet  Çay Fabrikası 19 engelli işçi,
  • Artvin Arhavi Çay Fabrikası 11 engelli işçi,
  • 100. yıl pazarlama ve üretim bölge müdürlüğü 250 geçici işçi,
  • Rize Trabzon Artvin Giresun illerindeki Fabrikalara 350 işçi alınacak.

Genel Başvuru Şartları Nedir?

A iş başvuru şartları; Tahmil tahliye geçici beden işçisi alımında erkek adaylar başvuru  yapabilecekler. yaş şartında 18 ile 50 yaş aralığındaki kişiler müracaat yapabilirler. Eğitim şartlarında en az ilkokul mezunu olmak ve başvuru yapılacak olan il ve ilçede ikamet etmek gerekli olacak. Vardiyalı çalışmaya engel durumun olmaması beden çalışmasına sağlık yönünden engelinin bulunmaması ve tozlu ortamda çalışmaya uygun olmak gerekmektedir.

B iş başvuru şartlarında engelli işçiler alınacaktır. En az ilkokul mezunu olmak gerekmektedir. Başvuru yapılacak olan il ve ilçede ikamet etmeleri gerekmektedir.

C iş başvurusunda en az 18 yaşı ile 45 yaş aralığında olmak, Eğitim şartlarında en az lise ve dengi okullardan mezun olmak ve listede açıklanan bölümlerden mezun olmak gerekmektedir.

Başvurular Nasıl yapılacak?

Başvurular İşkur üzerinden yapılacaktır. 28 Şubat ile 4 Mart tarihleri arasında 5 gün içerisinde İşkur il ve ilçe müdürlükleri aracılığı ve İşkur resmi internet sitesinden eşube portalından başvuru yapılabilecektir. İlan için tıklayın

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.