Memur Alımı

Çanakkale Belediyesi 60 KPSS ile Zabıta Memuru Alımı Açıkladı!

Yazan  | 

Çanakkale Belediyesi başkanlığına kadın erkek zabıta memuru alımı ilanı açıklandı.Başvurularda en az 60 KPSS puanı olmak şartı yeterli olacak. iki faklı ilan için başvuru genel ve özel şartları şu şekilde olacak.

Başvuru Tarihleri! 4 Nisan ile 8 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Başvurular Belediyenin İnsan kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne yapılacaktır. Sınava girmeye hak eden adayların listesi 27 Nisan 2022 tarihinde Belediyenin resmi internet sitesi olan canakkale.bel.tr adresinden ilan edilecek. Sözlü sınav ise 17 Mayıs 2022 tarihi ile 18 05 2022 tarihleri arsında yapılacak. belediyenin meclis salonunda sözlü sınav yapılacak. Spor Merkezinde uygulama sınav gerçekleştirilecektir.

Lisans mezunu; Zabıta Memuru alımında 3 kişi; Yerel Yönetimler, İşletme / İşletmecilik, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, Yönetim ve Organizasyon, İktisat, Kamu Yönetimi, Spor Bilimleri Lisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak şartı ile istihdam edilecek.

Önlisans Mezunu; Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta) veya Yerel Yönetimler Önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekmektedir. Kpss P93 puan türünen en az 60 puan şartı aranacaktır.

İlan kılavuzu için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.