İşçi Alımı

Artvin İl Özel İdaresi Beden İşçisi Alımı

Yazan  | 

Artvin İl Özel İdaresi yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan işçi personel eksiliğini gidermek amaçlı eski hükümlü 1 adet işçi alımı yapacak. Başvuru yapacak adaylar 10 Nisan 2017 tarihi ile 19 Nisan 2017 tarihleri arasında başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular, Artvin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne yapılacaktır. Başvurusu onaylanan adaylar için kura çekimi yapılacaktır. Kura çekimi Artvin İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Salonunda 28.04.2017 Tarihinde Saat 10.30 da Noter tarafından yapılacaktır.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

  1. Tecrübe Şartı gereken kadrolara başvuru yapan adaylar, bu durumu belgeleyemedikleri taktirde evrakları teslim alınmayacak ve sözlü sınava kabul edilmeyecek.
  2. Noter huzurunda kura çekimi İl Özel İdaresince yapılacak olup kura sonuçları ile açık Eski Hükümlü kadrosu İŞKUR tarafından belirtilen adayların listesi İl Özel İdaresi İnternet Sitesinden İlan edilecektir.

1 Öğrenim Belgesi,

2 T.C. Kimlik Numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı (Adli sicil kaydı bulunması halinde mahkeme kararı ile birlikte getirilecektir.)

3 Asli ibraz edilmek üzere Nüfus Kayıt örneği veya Nüfus cüzden fotokopisi,

4 Askerlik durum belgesi, (Erkek Adaylar için Askerlik Terhis tescil veya muaf olduğunu belirtir belge)

5 Noter kura çekimi sonrasında mülakatı kazanan adayların iş talep dilekçesi örneklerini adreslerine gönderilecek tebligatta belirtilen Artvin İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne 10.05.2017 tarihine kadar elden teslim etmeleri gerekmektedir.

İlanın tam metni için tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.