İşçi Alımı

Yeşilli Belediyesi İşçi Alımı

Yazan  | 

Yeşilli Belediyesi işçi personel alımı yapacak. Yeşilli Belediyesi bünyesinin işçi personel ihtiyacını karşılamak amaçlı 24 adet Beden işçisi alacak. Sizde Yeşilli Belediyesi iş başvurusunda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara ve başvuru bilgilerine ulaşarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

MARDİN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

YEŞİLLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 01 Ağustos 2016
Yayınlanma Tarihi : 22 Temmuz 2016

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. – Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. – Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Not:İlan tarihinden sonra yapılan adres değişiklikleri kabul edilmeyecektir.. Yeşilli Belediye Başkanlığı temizlik hizmetleri Müdürlüğü’nde Yeşilli İlçesi genel temizlik işlerinde çalıştırılacaktır.Bu vasıflara haiz işçi geçici süreli olarak yıl içerisinde 5 ay 29 gün süreyle çalıştırılacaktır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Okur Yazar
En Fazla Öğrenim Seviyesi Önlisans

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Yeşilli Belediye Başknalığı Hizmet Binası 11.08.2016 11:00 – 12:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : CUMHURİYET MEYDANI CAD. GÜL MAH. 2/-
47650 YEŞİLLİ
MARDİN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı TANER DÜŞMEZ
Ünvanı MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ
Telefon No 482 591 1981
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 24
Çalışma Şekli Geçici / Tam Süreli

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.