Personel Alımı

Tüvtürk Personel Alımı Mayıs 2022 İşkur İlanları Açıklandı!

Yazan  | 

Araç muayene istasyonu Tüvtürk personel alımı ilanları geldi. Buna göre Tüvtürk Mayıs 2022 personel alımı İşkur ilanları ile devam edecek.

İşçi personel alımı olarak Tüvtürk devlet mi özel mi, Tüvtürk ne işe yarar? Tüvtürk iş başvurusu nasıl yapılır? Tüvtürk çalışanları ne kadar maaş alıyor? İş başvuru formu ile iş görüşmesi detayları nedir haberimizde aktarıyoruz.

Technischer Überwachungsverein kelimesinin açılımı olan ve Almanca bir kelimenin açılış harfleri olan t, ü ve v harflerinin birleştirilmesi sonucunda meydana gelen bir firma adıdır. Anlamı Türkçede Teknik denetim kurumu anlamlarına gelmektedir.

İlk zamanlarda devlet tarafından ücret alınmadan muayene işlemleri yapılmakta iken yıl 2004’ü gösterdiğinden beridir şirket çatısı altında faaliyetler devam etmektedir. Ortak şirketlerinden bir tanesi olan Doğuş Grubu ile birlikte faaliyet sürdürmektedir.

Uluslararası standartlarından araç muayene istasyonlarında akreditasyon kuruluşları da sürekli Ulaştırma Bakanlığı tarafından denetim edilmektedir.

Tüvtürk is başvurusu Nasıl Yapılır? İnsan kaynakları alanında çalışanların mesleki becerilerinin ve yetkinliklerinin sürekli geliştirmesini sağlayan firmanın performans odaklı kariyer planlaması uygulamasına destek sunar. Bu kapsamda ilanı açıklanmayan alımlar için iş başvurusu ik@tuvturk.com.tr adresi üzerinden alınmaktadır. Bu adrese cv gönderimi mümkün olabilecektir.

Tüvtürk çalışanları ne kadar maaş alıyor? İstasyondaki istasyon amir yardımcılıları ortalama 6 Bin Tl maaş almaktadır. Araç muayene teknisyeni ise ortalama 4890 Tl maaş hakları bulunmaktadır. Amir yardımcısı nasıl olunur. Bunun için 4 yıllık mühendislik fakültelerinden makine endüstri mekatronik, elektrik, elektronik yada otomotiv mühendisliği bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

İstasyon amir yardımcısı ne işi yapar? Araç muayene istasyonlarında araç muayenelerinin belirli standartlara uygun olarak yapılmasını sağlarlar. Ekip çalışmalarını kontrol ederler. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olmasını sağlarlar.

2022 Mayıs Tüvtürk personel alımı ilanları işkur üzerinden açıklandı. Otomotiv mekanik servis danışmanı, araç muayene istasyonu teknisyeni olarak toplamda iki farklı kadroda alım olacaktır. İl dağılımında ise İzmir servis danışmanı için 6732118 ilan numarası üzerinden araç muayene istasyonu teknisyeni Hatay ilinde alınacak. 6733537 ilan numarası üzerinden İzmir ilindeki 2 kişilik araç muayene istasyon teknisyeni ise 6693788 ilan numarası üzerinden alınacaktır.

TÜVTÜRK Hatay merkez istasyonunda çalıştırılmak üzere Araç Muayene İstasyonu Teknisyenleri aranmaktadır.

-Yaş şartlarında 20-30 yaş aralığında olmak gerekmektedir.

– Ehliyet şartlarında ise en az B sınıfı ehliyetli aktif araç kullanabilmek gerekmektedir.

– Eğitim şartlarında ise Meslek liseleri ve yüksekokulların Motor, Makine, Otomotiv veya Elektrik-Elektronik bölümlerinin herhangi birinden mezun olma şartı aranmaktadır.

-Ne kadar maaş hakları olacak? Ücret ve çalışma koşulları işveren ile görüşülecektir.

İzmir ilindeki otomotiv mekanik danışmanı alımında Motor mekanik otomotiv sektöründe otomobil ve jiplerin araç expertizinde kontrol yapacak, tercihen meslek lisesi mezunu  deneyimli deneyimsiz personeller alınacaktır.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.