Banka Personel Alımları

Türkiye İş Bankası İstanbul Memur Alımı

Yazan  | 

Türkiye İş Bankası İstanbul Memur Alımı

Türkiye İş Bankası memur alımı gerçekleştiriyor. Türkiye İş Bankası bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere istanbul daki şubesine düzenleyeceği sınav ile memur alacaktır. Yapılacak olan sınav ile belirlenecek olan memur adayları başvurularınızı en geç 1 Temmuz 2015 tarihine kadar tamamlamaları lağzım. Sizde Türkiye İş Bankası ailesine bu kadro dahilinde katılmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sınava;

  •  1 Temmuz 1985 ve sonrası doğumlu,
  •  İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf veya Ağustos 2016 celp dönemine kadar tecilli,
  • Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış,
  •  Kamu haklarından yoksun olmayan,
  •  Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olan,
  • Herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan,
  •  Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olan,
  •  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı,
  •  1 Temmuz 2015 tarihi itibariyle, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olan adaylarımız başvuru yapabilecektir (detaylı liste için tıklayınız).

– Görev teklifleri kadro ihtiyacı oluşacak şubeler için yapılacaktır.

– Sadece uygun bulunan adaylara sınav daveti gönderilecektir.

– Sistem sadece başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir.

– Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 26 Haziran 2015 Cuma günü saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır.

– İşe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir

SIK SORULAN SORULAR

Özgeçmiş bilgileri formuna girmeye çalışırken “Internet Explorer versiyonunuz uyumlu değil!” hatasını alıyorum. Ne yapmalıyım? Internet Explorer’ı “uyumluluk görünümünde” kullanarak özgeçmiş bilgileri formuna giriş yapabilirsiniz. Bunun için “Araçlar” menüsü altındaki “Uyumluluk Görünümü Ayarları” seçeneğini kullanabilirsiniz. Sistem sınav başvurumu kabul etmiyor. Ne yapabilirim? Sistem, başvuru koşullarına uygun olmayan adayların başvuru yapmasını engellemektedir. Bu nedenle, öncelikle sınavın internet sitemizde yer alan başvuru koşullarını tekrar incelemeniz ve özgeçmiş bilgilerinizin bu şartlara uygunluğunu teyit etmeniz önerilmektedir. Sınava davet bilgilerimi nereden ve ne zaman görebilirim? Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 2. sayfada belirtilen tarihten itibaren İş Başvuru Formunda yer alan “Başvuru Durum Takip” alanından yapılacaktır.

Başvuru için Buraya Tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.