Memur Alımı

TRT Kpss’siz Personel Alımı Mayıs İlanı Başvurusu Sona Eriyor!

Yazan  | 

Türkiye Radyo Televizyonları TRT Kpss’siz personel alımı ilanları yayımladı. Başvurular için sona gelindi. Peki hangi kadrolarda alım olacak ve başvurular nasıl yapılacak? İşçi personel okuyucuların dikkatine sunuyoruz.

ÖSYM tarafından yapılan KPSS sınavına giren ve düşük puan adaylar ile herhangi bir kpss puanı olmayan adaylar için merkezi sınav şartı bulunmadan açıklanan personel ilanlarını aktarmaya devam ediyoruz.

Teknik yönetmen, yayın sorumlusu veya devamlılık personelleri 3d ressam ile hareketli grafik tasarımcı kadroları olmak üzere 4 farklı unvan için başvuru alınıyor. 4 farklı unvandaki alımlar için müracaatlar için son gün geldi.

TRT personel alımı Mayıs 2022 ilanı son başvuru tarihi ne zaman? Müracaatlar 7 Mayıs 2022 tarihi itibari ile tamamlanacaktır. Bu kapsamda başvuru yapacak olan adayların TRT kariyer portalı üzerinden müracaatlarını tamamlamaları gerekmektedir.

Farklı unvanlardaki alımlar için müracaatlar devam edecektir. Bu unvanlardan bazıları şu şekilde4di. Sanal gerçeklik uzmanı kurgu operatörü. TRT World kanalı için farklı ülkelerde görevlendirilecek olan alımlarda ise Urdu, Arabic, Spanish gibi ülkelerde alım yapılacaktır. https://kariyer.trt.net.tr/jobs linkine girişi yaparak tüm unvanlardaki alımlara ulaşabilirsiniz.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.