Memur Alımı

Asdep 4 Bin 175 Mülakat Sonuçları Açıklandı! Yeni Asdep İlanı Ne Zaman?

Yazan  | 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı asdep 4 bin 175 personel alımı sonuçları sorgulama ekranı geçtiğimiz saatlerde belli oldu. Yeni Asdep İlanı Ne Zaman? Bakan Derya Yanık’ın sosyal medya üzerinden verdiği açıklamanın ardından 2022 yılı asdep alımı ilanı ne zaman açıklanacak sorusuna kilitlendi.

Bakan Derya Yanık açıklamasında Bakanlığımız sözleşmeli personel alımı için gerçekleştirdiğimiz sözlü sınav sonuçları internet sitemizde yayımladı dedi.

Bilindiği gibi 6 Ocak 2022 tarihinde açıklanan ilanda 4175 kadroya 2 Mart ile 12 Nisan tarihleri arasında mülakat sınavı gerçekleştirildi. Sözlü sınav sonuç sorgulama ekranı kariyer kapısı üzerinden erişilebilecek. Ayrıca e-posta ile adaylara sonuçlar gönderilecek.

Asdep 4 Bin 175 tercihleri ne zaman başlayacak? Aile Bakanlığı bu konuda yeni bir duyuru yayımlayacak. Tercihler için yayımlanacak duyuruların ardından adaylar gerekli başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekli olacak.

2022yılı asdep alımı ne zaman açıklanacak? Yeni başvuruların başlaması için mevcut olan alım ilanındaki tercihlerin alınması ve adayların atanmalarının tamamlanması gerekli olacak. Henüz 2022 yılında yeni ilan için kadro açıklanmazken, Bakanlık bünyesinde yeni kadro açıklanıp açıklanmayacağı ve kurumlar 2022/1 tercihlerinde ayrılan kadrolar için başvurular 22 Mayıs tarihine kadar tamamlanacak.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.