İşçi Alımı

Tcdd 75 İşçi Alacak! İstasyon Operasyon İşçi Alımı!

Yazan  | 

Tcdd İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün ilan ettiği duyuruda 75 istasyon operasyon işçisi alacak. Kpss şartı var mıdır haberimizin devamındadır.

Tcdd İstanbul Havalimanı Gar Müdürlüğüne İşkur üzerinden 75 istasyon operasyon işçisi alımı gerçekleştirilecek. Tcdd işletmesi işyerlerinde yapılan işlerin türü tehlikeli ve çok tehlikeli işler kapsamında olmasından dolayı sadece erkek adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru genel şartları nelerdir?

Adayların, Elektrik, Elektrik Teknolojisi, Elektrik Makineleri Bakım ve Onarımı, Elektrik, Makine, Tamir ve Bakım, Endüstriyel Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Deniz Elektroniği, Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Elektronik Yüksek Teknisyenliği, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Elektronik Teknikerliği, Endüstriyel Elektronik Teknolojisi, Gemi Elektroniği, Raylı Sistemler Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Makine, Raylı Sistemler Makine Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Operatörlüğü bölümlerinin önlisans programlarından mezun olmaları şartı,

İlan tarihi itibariyle 36 yaşını aşamamış olmak,

Sadece erkek adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru tarihleri?

Başvuru tarihleri 14 Ağustos 2023 tarihinde başlayıp 18 Ağustos 2023 tarihleri arasında sona erecektir. Başvurular İşkur üzerinden online olarak yapılacaktır. İlanda belirtilen şartları taşıyan adayların listesi TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı’nın TCDD web sitesi (http://www.tcdd.gov.tr/) üzerinden yayınlanacaktır.

Kardemir 300 işçi alımı hakkındaki son gelişmeler için tıklayın

Yapılan değerlendirme sonucunda adayların sözlü sınavın yüzde 50’si ve kpss puanın yüzde 50 si baz alınarak başarı puanı hesaplanacaktır. Başarılı olup, işe başlayacak olan İstasyon Operasyon İşçileri 4857 sayılı İş Kanununa tabii olacaklardır. Yeni başlayan işçiler 4 ay deneme süresine tabii olacaklardır ve başarısız olan işçilerin sözleşmeleri fesh edilecektir.

TCDD operasyon işçisi ne işi yapar, maaş ve diğer özlük hakları hakkındaki haberi incelemek için tıklayın

İşçi Personel Alımı

1 Comment

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.