İşçi Alımı

Kardemir 300 İşçi Alımı Kura Sonuçları ile Yeni 300 İşçi Alımı Müjdesi!

Yazan  | 

Kardemir 300 işçi alımı kura sonuçları açıklandı. Toplamda Kardemir 600 işçi alımı sürecindeki Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları işçi alımı kura sonuçları ve yeni kardemir 300 işçi alımı müjdesi detayları geldi.

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları Kardemir istihdamında yeni gelişmeler yaşanıyor. Bu kapsamda ilk müjdeli haber 1 Mayıs tarihinde gelmişti. Başkan Erdoğan’ın müjdesinde ikinci alımlar için geri sayım başladı.

Türkiye İş Kurumu aracılığı gerçekleşen başvuru ve kura sonuçları için İl Müdürlüğündeki işlemler devam ediyor. başvuru şartlarını taşıyan adaylar arasından kura gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir yaptığı açıklamada Kardemir’in her geçen yıl daha da büyüme ivmesinde olduğunu ifade etti.

İşkur resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular ile birlikte 300 kişilik alım sonuçlarında kimler sıralamaya girdiği tam olarak belli olacak. Daha sonraki aşamada ise sıralamaya giremeyen adaylar için ikinci süreç başlayacak. Bu kapsamda toplamda 600 kişilik işçi alımının ikinci aşamasında da 300 kişilik alım olacaktır.

Karabük Yeni Mahalle Kapalı Spor Salonu’nda yapılan törendeki görüntüler ise geldi. 2 saat boyunca isimler açıklamaya devam etti.

300 işçi alımı kura çekimi sonuçları isim listesi açıklandı 2023! Bunun için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. İsminizin yer alıp almadığını öğrenebilirsiniz.

Makine işçiliği için 55 asil ve 55yuedek aday belirlendi. Genel işçi alımında ise 195 asil 195 yedek aday tespit edildi.

Yeni ilanlardaki detayları işçi personel alımı sitesi olarak an bean aktarmaya devam edeceğiz. Gelişmeleri anında öğrenmek isterseniz sitemizi takip edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.