Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı Projesine KPSS’siz Personel Alımı! Proje Asistanı

Yazan  | 

Sağlık Bakanlığı KPSS’siz personel alımı ilanı açıkladı. Proje asistanı kadrosundaki alım başvuru şartı nedir? Nasıl başvuru yapılır ve diğer detaylar işçi personel alımı adaylarına sunuyoruz.

Proje yönetim destek birimi tarafından açıklanan ilana göre Sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi projesi için proje asistanı alınacaktır. Proje 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecektir.

Finansmanının Dünya Bankası tarafından gerçekleştirilen projede 134,3 milyon dolar ikraz sağlandığı açıklandı. Buna karşın tam zamanlı olarak istihdam edilecek olan personellerin Mayıs 2022’de göreve başlayacağı da planlandı.

Başvuru şartlarında adayların lisans bölümlerin eğitim sosyal fen bilimleri, İdari bilimler fakültenin ilgili bölümlerinden mezun olmak yada mühendislik alanlarından mezun olmak gerekmektedir. Diğer şart ise kamu ve özel sektörde 2 yıl iş deneyimine sahip olmalardırlar. Ayrıca proje yönetimi konusunda 1 yıl iş tecrübe sahip olmaları gerekmektedir. Bu alandaki proje yönetimi sertifikasına sahip olmalıdırlar. Tecrübe şartlarından bir tanesi de uluslararası kuruluşlar tarafından finanse edilen projelerde 1 yıl iş tecrübesine sahip olmalıdırlar. İngilizce bilgisine sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların ilan kılavuzunda açıklanan başvuru mektubu örneği ile cv formanı doldurmaları istenilmektedir. Başvurular istenilen belgeler ile birlikle 12 Mayıs 2022 tarihine saat 18:00’a kadar tamamlanması gerekmektedir.

Başvurular elektronik ortamda postayla yada elden ulaştırmaları istenilmektedir. İlan için tıklayın

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.