Mayıs 2022 Güvenlik Görevlisi Alımı

Karatekin Üniversitesi Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli Alımı!

Yazan  | 

Çankırı Karatekin Üniversitesi  rektörlüğünden açıklanan yeni ilana göre 4’B sözleşmeli personel alımı kadrosunda koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli alımı yapılacaktır. Başvuru şartları ve başvuru tarihleri ile genel başvuru şartları şu şekilde açıklandı.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonundaki alımlarda Çankırı Çerkeş’te ortaöğretim mezunu 1, önlisans mezunu 1 kişi alınacak. kurşunlu ilçesinde ortaöğretim mezunu 1 önlisans mezunu 1 kişi alınacak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Başvuru şartları!

Eğitim şartı; Özel Güvenlik ile ilgili herhangi bir önlisans programından mezun olmak. ortaöğretim bölümlerinden mezun olmak şartı ile iki farklı başvuru yapılabilecektir.

ÖGG kimlik şartı; Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak,

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. Maddesinde belirtilen şartları taşımak,

Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak,

İç ve dış mekanda vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak,

KPSS şartı; Önlisans ve lise mezunu alımlarda 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından P93 ve P94 puanı sahibi olmak

Askerliğini yapmış veya muaf olmak,

B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak,

1.75 cm ve üzerinde boya sahip olmak, Boy uzunluğu santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15’ten fazla veya az olmamak,

Yaş şartı; Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Destek Personeli Bakım onarım görevlisi, temizlik görevlisi kadrolarındaki alımlarda lise ve önlisans mezunları başvuru yapabilecekler. Çankırı Merkez, Çerkeş ve Kurşunlu ilçelerinde istihdam edilecek olan alımlarda kadroya göre başvuru farklılık göstermektedir.

Başvuru Tarihleri Nedir?

Başvurular 21 Şubat 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlanacaktır. Son başvuru tarihi 7 Mart 2022 tarihinde mesai bitiminde tamamlanacaktır. personel.karatekin.edu.tr  internet sitesi üzerinden temin edilecek olan başvuru formu ile birlikte istenilen evrakların Başkanlığa teslim edilmesi ile başvurular tamamlanacaktır.

İlan kılavuzu için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.