Sözleşmeli Personel Alımı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Temizlikçi Alımı

Yazan  | 

Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı ilanı açıklandı. İlan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi tarafından geldi. Kadın ve erkek güvenlik görevlisi personel alımı başvuru detayları şu şekilde olacak.

Adaylar Üniversitesitenin 4/B sözleşmeli statüsünde istihdam edilecekler. Buna göre Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3, P94 türlerinden puanı olması yeterli olacak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak 20 destek personeli temizlik görevlisi olarak ise 5 kişi  olmak üzere toplam alım sayısı 25 olacak. Erkek adayların askerliğini yapmış olması ve yaş şartında 1 Ocak 1992 yılı sonrası doğmuş olmaları gerekmektedir.

Eğitim şartlarında Koruma ve özel güvenlik görevlisinde Güvenlik, Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Kamu Güvenliği ve Asayişin Sağlanması veya Özel Güvenlik ve Koruma bölümü mezunu olmak gerekmektedir.

Destek Personeli Özel Şartları Nedir?

En az ise ve dengi okullardan mezun olmak, görevini yapmaya engel bir hastalığının olmaması vardiyalı çalışmaya engel durumun olmaması gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Başlayacak?

5 Ocak 2021 tarihi itibari ile başlayacak olan müracaat 17 Ocak 2022 tarihinde mesai bitiminde sona erecektir. Şahsen yada posta yolu ile başvuru alınmayacak www.kmu.edu.tr adresinden başvuru yapılabilecektir.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İlanı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.