Memur Alımı

Karabük Üniversitesi Personel Alımı Duyurusu ile Yedek Alım Yapıyor!

Yazan  | 

Karabük Üniversitesi personel alımı duyurusu geldi. Son dakika açıklamasına göre 50 personel alımı başvurularındaki yerleşen adaylar için listeleri açıklamaya devam ediyor.

Büro personeli kadrosunda 30, teknisyen 12, destek personeli 7, mühendis 1 olmak üzere toplam 50 memur alımlarındaki müracaatların tamamlanması ile yerleşen adaylar belli olmaya başladı.

Başvuru yaparak kazanan adaylardan  27 Haziran 2022 tarihli listeden başvuru yapıp atanmaya ilişkin süreci devam ettirmeyenler yerine yeni alımlar devam ediyor. Son olarak 19 Ağustos tarihli ilana göre Teknisyen kadrosuna 1 kişilik atama yapıldı. Bu tarihli ilana ilişkin 2. atama yapıldı.

Sonuçları öğrenmek için Karabük Üniversitesi resmi internet sitesi olan https://personel.karabuk.edu.tr/icerikGoster.aspx?K=D&id=9294&BA=index.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz. Tekniker kadrosunda 1. yedek atandı.

15 Nisan tarihli atamalardaki 13. liste yayımlandı. kadın destek personeli kadrosunda 34. yedek atandı. KPSS’den 70 puan ile aday atamaya hak kazandı. 15 Şubat tarihli listeden ise koruma ve güvenlik görevlisi kadrosunda 14. yedek adayın ataması yapıldı. KPSS’den 63 puan ile atama gerçekleştirildi.

Gelişmeleri anında haberdar olmak için işçi personel alımı sitesini takip etmeye devam edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.