Memur Alımı

İski Personel Alımı Başvuru Formu E-devlet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yazan  | 

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi İski personel alımı başvurusu nasıl yapılır? E-devlet başvurusu nasıl yapılır?  İSKİ personel alımı başvuru formu detayları şu şekilde olacaktır.

Resmi Gazete yer alan ilana göre Türkiye geneli mühendis, tekniker, teknisyen kadrolarında 223 memur alımı yapılacaktır. Başvurular İSKİ personel başvuru formu üzerinden yapılabilecektir. Müracaatlar e-devlet üzerinden gerçekleştirilebilecektir.

Mühendis başvurusu en çok alım kadrolarından bir tanesi olmuştur. Bu kadroda görev alacak olan çalışanların maaş ve özlük hakları için linke tıklayın

Başvurular e devlet üzerinden 19 Ağustos 2022 tarihine kadar yapılacaktır. Başvuru iççin ilk adım e-devlet portalına giriş yapmaktadır.

  • https://www.turkiye.gov.tr/svk-is-basvurusu linkini yeni tarayıcıdan açınız. Bu linke giriş yapabilmek için e-devlet şifreniz olması gerekmektedir.
  • E-devlet şifresi olmayanlar için Mobil İmza, Elektronik İmza, T.C. Kimlik Kartı İnternet Bankacılığı seçeneklerinden birini kullanarak doğrulama yapabilirsiniz.
  • Açılacak olan ekrandan açılacak olan başvuru formunu doldurunuz.
  • İski personel adaylarının başvurularını e-devlet aracılığı ile alacak olup, adaylardan istenilen belgeler e-devlet üzerinden temin edilecektir.

İski Personel Alımı Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak!

Sınava girmeye hak kazanan adayların başvuru sonuçları 29 Ağustos 2022 tarihinde İski resmi internet sitesi iski.gov.tr adresi üzerinden açıklanacaktır. Başvurular ne zaman sona erecektir. Başvurular 19 Ağustos 2022 tarihinde son bulacaktır.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.