Banka Personel Alımları

Halkbank Personel Alımı Mayıs 2022 İlanı Açıklandı! Banko Asistanı Alımı Ne Zaman?

Yazan  | 

Türkiye’nin kamu bankalarından Halkbank personel alımı Mayıs 2022 ilanı nihayet geldi. Nasıl bankacı olurum diye merak eden adayların beklediği sınavlardan bir tanesi olan Halkbank banko asistanı alımı ne zaman yapılacak konusu haberde.

Türkiye genelinde 15 civarında kamu ve özel banka bulunuyor. Özel Bankalar arasında Vakıfbank, Ziraat Bankası ile Halkbank bulunuyor. Halkbank Kpss’siz personel alımı çok fazla açıklamıyor. Bu sebeple ilanların ne zaman geleciği merak konusu olmaya devam ediyor.

Halkbank Bilgi teknolojileri uzman yardımcısı alımı ilanı banka tarafından açıklandı. yapılan resmi açıklamada şu ifadelere yer verilmiştir. “Bankamızda istihdam edilmek üzere Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı alımı yapılacaktır.” denilmiştir. Belli olan detaylardan bir tanesi başvuru tarihidir. Başvurular 6 Mayıs ile 27 Mayıs 2022 tarihleri arasında alınacaktır.

Başvuru ücreti ne kadar olacak? Önceki başvurularda 150 Tl bedel alınmıştı.

Sınavı kim yapacak? Daha önceki sınavları Anadolu Üniversitesi tarafından yapıldı.

Sınav ise 25 Haziran 2022 tarihinde alınacaktır. Halkbank personel alımı ilan kılavuzu başvuru şartları resmi bir açıklama ile gelmesi bekleniyor. Henüz resmi kanallar üzerinden açıklanan bir kılavuz bulunmuyor. Belli olduğunda işçi personel alımı okuyucularına detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Banko Asistanı Alımı alımı ne zaman yapılacak? Bilindiği gibi bankolarda görevlendirilecek olan personel sayısı diğer kadrolara göre daha fazla olmaktadır. Bu kadrodaki istihdamlar son olarak 2021 yılında yapıldı. 20 şehir genelinde başvuru alındı.

İşçi Personel Alımı

1 Comment

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.