Banka Personel Alımları

Ziraat Bankası 460 Personel Alımı 5 Farklı Kadroda Yapılacak! İşte Başvuru Şartları!

Yazan  | 

Ziraat Bankası 5 farklı kadroda 460 personel alımı yapacak.

Ziraat Bankası insan kaynakları tarafından açıklanan ilanlara göre KPSS şartı olmadan sınav ile çok sayıda personel istihdam edileceği açıklanmıştır. Bu anlarda kadro dağılımı başvuru şartları ise şu şekilde açıklamıştır.

Müfettiş ve Uzman Yardımcısı Alımı;

Ziraat Teknoloji Anonim Şirketinin 100 uzman yardımcısı ile 30 müfettiş yardımcısı alımında Ankara ve İstanbul illerinde tarafından yazılı sınav gerçekleştirilecek. Yazılı sınav 20 Şubat Pazar günü yapılacak.  Uzman yardımcısı ödeme ve başvuru tarihleri 4 Ocak ile 21 Ocak tarihler arasında Anadolu Üniversitesi’nin internet sitesinden gerçekleştirilecek. Ziraat Bankası sınav ücreti ise 280 TL olarak yapılacak.

Ziraat Bankası’nın 80 uzman yardımcılığı alımında idari alan ya da mühendisi alan olarak istihdam gerçekleştirilecek. Toplam uzman yardımcısı alımı içinden idari ve Mühendislik uzmanlığı kadrosu 80 olarak açıklanmıştır.

Servis Görevlisi Alımı;

Bankanın İstanbul ilinde iki Genel Müdürlük ve şubelerinde görevlendirilecek servis görevlisi alımı sayısı 150 olarak açıklandı. Servis görevlisi adaylarının eğitim şartlarını 4 yıllık eğitim veren üniversiteden mezun olmaları gerekmektedir. Servis görevlisi adaylardan istenilen genel başvuru şartları şu şekilde açıklamıştır. Bankası uzman yardımcısı alımlarında ise İstanbul ilinde istihdam gerçekleştirilecektir.

Genel Şartlarda;

T.C. vatandaşı olmak gerekmektedir.

Yaş şartlarında tüm kadrolarda 01/01/1992 yılı ve sonrası doğmuş olalar başvuru yapabilecekler.

Sınavı tarihi 20 Şubat 20222 olarak açıklanmıştır. Pazar saat 10’da gerçekleştirilecek sınav Anadolu Üniversitesi tarafından uygulanacaktır.

Yazılı sınavda başarılı olan adayların mülakat sınavından da gerekli olan başarıyı elde etmeleri ile başvuru yaptıkları alanda göreve başlayabileceklerdir.

Sınav yazılı ve mülakat olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecek adaylar İstanbul ilinde görevlendirilecek. Mülakat sınavı ise banka tarafından gerçekleştirilecek.

Başvuru tarihleri 4 Ocak ile 21 Ocak tarihleri arasında alınacak. Anadolu Üniversitesi sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden üye olmak gerekmektedir. Başvuru ücreti 280 Tl olarak açıklanmıştır. Banka kartı yada kredi kartı ile ödeme yapılacaktır. İlan kılavuzları başvuru özel ve genel şartların tamamını, ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar adresinden öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.