Belediye İşçi Personel Alımları

Gönen Belediyesi Engelli İşçi Alımı

Yazan  | 

Gönen Belediyesi işçi alacak. Gönen Belediyesi bünyesindeki işçi personel ihtiyacı için Engelli 1 adet Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) alımı yapacak. Başvurular ve diğer ayrıntılar ilanın devamında yer almaktadır.

BANDIRMA HİZMET MERKEZİ

GÖNEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 22 Aralık 2016
Yayınlanma Tarihi : 13 Aralık 2016

Genel Şartlar ve Notlar

GENEL ŞARTLAR: Bu talep 1(bir) kişilik daimi statü engelli işçi alımı talebidir ve kuraya tabidir. Bu talebe ülke genelinde başvuru yapabilir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde en yakın yerdeki İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, sertifika, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (öncelik durumu bulunanlardan) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarına bildirilecektir. Son başvuru tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Talebe; İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans Mezunları da dahil diğer üst eğitim seviyesindeki adaylar da başvuru yapabilir. ÖZEL ŞARTLAR VE İSTENEN BELGELER: Mesleki Eğitim Kurumlarından alınmış “Bahçecilik” mesleğinde (en az 216 saatlik) sertifika sahibi olmak, B sınıfı veya H sınıfı engelli ehliyeti sahibi olmak. Gerekli şartları taşıyıp başvuru yapan adayların 28.12.2016 tarihi mesai bitimine kadar istenen belgelerini Gönen Belediyesi’ne teslim etmesi gerekmektir. Başvurunun fazla olması durumunda 29.12.2016 tarihinde saat 14:00’te Belediye Nikah Salonunda Noter kurası çekilecektir.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) Kurstan

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Gönen Belediyesi Nikah Salonu 29.12.2016 14:00 – 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : MALKOÇ MAH. ATATÜRK CAD. 10900
10900 GÖNEN/BALIKESİR
BALIKESİR / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı CESUR BEY
Ünvanı YAZI İŞLERİ SORUMLUSU
Telefon No 0266 762 18 45
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.