Personel Alımı

Eti Maden İşçi Maaşları Nedir? 126 Proses İşçi Alımı Yapılacak!

Yazan  | 

Eti maden işletmesi proses işçi alımı ilanı açıklandı. İşkur kamu ilanları aracılığı ile gerçekleştirilecek olan alımlarda eti maden işçi maaşları nedir sorusunun cevabını haberimizde aktarıyoruz.

Proses işçisi maaşı nedir? Başvuru adımlarını tamamlayan ve kazanan adaylar çalışmaya başladıklarında eğitim düzeylerine göre farklılık göstermekle birlikte ortalama 5 Bin 570 civarında maaş hakları olmaktadır.

Eti Maden hangi illerde daimi işçi alımı yapacak? Genel Müdürlükte 56 olmak üzere, Eskişehir ilinde de çok sayıda personel alımı olacaktır. Başvurularda en az 18 yaşını doldurmuş olmak şartı aranmaktadır. Müracaatlar nasıl yapılacak belli oldu. Başvurular İşkur üzerinden gerçekleştirilecektir.

Çalışma Bakanlığına bağlı İşkur kamu ilanları aracılığı ile 5 Ağustos 2022 tarihine kadar başvuruların tamamlanması istenilmektedir. Online olarak müracaat gerçekleştirilebilecektir.

Türkiye genelinde bor minerallerini üretimini yapan kamu kurumu olan Eti Maden Dünya genelinde madencilikte az bulunan ve yüzde 70’i Türkiye’de bulunan bor mineralleri üzerine çalışmaktadır. 2840 sayılı Kanun kapsamında görev yapmaktadır. Genel Müdürlük Ankara Çankaya’da bulunmaktadır.

Ağustos 2022 itibari ile açıklanan ilanlara erişmek için işkur eşube portlarına giriş yapılması gerekmektedir.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.