İşçi Alımı

Eti Maden İşletmeleri İşçi Alımı

Yazan  | 

Eti Maden İşletmeleri işçi personel alımı yapıyor. Eti Maden İşletmeleri bünyesindeki işçi ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda toplamda 110 işçi alacak. Sizde Eti Maden İşletmeleri ailesine katılmak için alt kısımda verilmiş olan genel nitelikleri, özel şartları ve başvuru bilgilerini inceleyerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

BANDIRMA BOR VE ASİT FABRİKALARI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE

110 DAİMİ İŞÇİ AÇIKTAN ALINACAKTIR

Teşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 110 daimi işçinin açıktan alınması için, Kamu İktisadi Teşebbüsleri ve Bağlı Ortaklıklarının ilgili yıla ait genel yatırım ve finansman programının tespitine ilişkin Kararnamesi çerçevesinde, ilgili mercilerden gerekli atama müsaadeleri alınmıştır.

Aşağıdaki tabloda belirtilen toplam 110 daimi işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezine 14.07.2016 tarih ve 17394 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 20.07.2016 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 110 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezi tarafından, 20.07.2016 tarihinde Türkiye İş Kurumu www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

İŞÇİLERİN ÖĞRENİM DURUMU İŞÇİ SAYISI
MYO Kimya 7
MYO Elektrik 2
MY O Elektronik 1
MYO Makine Teknolojisi 5
MY O Endüstriyel Otomasyon 1
Lise ve Dengi Okul Kimya 5
Lise ve Dengi Okul Elektrik 14
Lise ve Dengi Okul Elektronik 2
Lise ve Dengi Okul Endüstriyel Otomasyon 10
Lise ve Dengi Okul Torna Tesviye 22
Lise ve Dengi Okul Metal İşleri 21
Lise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi 20
TOPLAM 110

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.