Güvenlik Görevlisi Alımı

Esenler Belediyesi zabıta memuru alacak

Yazan  | 

İstanbul Esenler Belediyesi kadrolu 15 zabıta memuru alımı için ilan yayımladı. Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere kadrolu 15 Zabıta memuru alımı yapılacak.

Esenler Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır.

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ

Adaylar, sözlü ve uygulama sınava katılabilmek için;

  1. Yukarıda sayılan başvuru belgelerini 10/01/2022’den 14/01/2022 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09:00-16:30 arasında) Birlik Mah. Mehmet Akif İnan Cad. No: 6-8 Esenler /İstanbul adresinde Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.
  2. Başvurular şahsen yapılacaktır.Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
  3. Sınav sonuçlarına, başarı listesinin Belediyemizin internet adresinde (www.esenler.bel.tr)ilanından itibaren yedi gün içinde yazılı olarak itiraz edilebilir. İtirazlar, sınav kurulu tarafından yedi gün içerisinde sonuçlandırılır ve ilgiliye yazılı olarak bilgi verilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.