Sözleşmeli Personel Alımı

Erciyes Gümüşhane Üniversitesi 76 Sözleşmeli Personel Alımı!

Yazan  | 

2 farklı Üniversite sözleşmeli personel alımı yapacak. Erciyes Üniversitesi Lise, önlisans ve lisans mezunu 73 sözleşmeli personel alımı detayları şu şekilde olacak.

Ortaöğretim mezunu 7 hemşire alımı hemşirelik bölümlerinden mezun olmak gerekli olacak. Lisans mezunu sağlık memurluğu lisans mezunu olan 35 kadın erkek hemşire alımı yapılacaktır.

Sağlık Personeli Alınacak! Sağlık Teknikeri kadrosundaki alımlarda önlisans mezunu olmak gerekli olacaktır. (Anestezi Teknikeri 5 kişi, Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmaları gerekiyor. Elektronörofizyoloji teknikerinin ise Elektronörofizyoloji önlisans programından mezun olmaları gerekli olacak.

Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olan 1 kişi alınacaktır. Diş Protez Teknolojisi, Diş Protez veya Diş Protez Teknikerliği önlisans programları mezunu olan 3 kişilik alım ile birlikte 17 tekniker alımı olacak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı! Lise mezunu erkek 18 koruma ve güvenlik görevlisi alınacak. Lise mezunu kadın 3 koruma ve güvenlik görevlisi alınacaktır. Özel Güvenlik Eğitimini başarı ile  tamamlamış olmak ve özel güvenlik görevlisi kimlik kartı geçerlilik tarihi 01.01.2023 ve sonrası olmak. Kadın koruma ve güvenlik görevlisi alımında 3 kişi alınacaktır. ilan için tıklayın

Gümüşhane Üniversitesi destek personeli kadrosunda 3 kişi alınacak. başvurularda p94 puan türüne sahip olmak gerekecek. Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olmak, şartı ile yaş şartında 35 yaşını doldurmamış olmak istenilmektedir.

Gümüşhane Üniversitesi ilanına başvurular 17 Şubat tarihi itibari ile 15 gün içerisinde başvuru yapılabilecektir. İlan için tıklayın

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.