Personel Alımı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına 20 Memur Alımı Açıklandı!

Yazan  | 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 20 adet Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcısı kadrosuna sözlü sınav ile Ankara merkez teşkilatında görev yapmak üzere personel alacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

2020 ve 2021 yıllarında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından 70 veya üzeri puan almış olmak,

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde belirtilen genel ve özel şartları taşımış olmak,

Sınavın yapıldığı yılın Ocak ayından itibaren 35 yaşını aşmış olmamaktır.

Başvuru Tarihi Nedir?

Sınava başvuracak adaylar için başvuru tarihi 10 Ocak 2022 tarihinde saat 9.30 da başlayacaktır. Son başvuru tarihi ise 21 Ocak 2022 saat 17.30 da bitecektir.

Başvurular Nereye Yapılacaktır?

Sınava girecek adaylar başvurularını e-Devlet üzerinden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alımı ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Kariyer Kapısı üzerinden başvuru yapmayan ya da kargo yoluyla başvuru yapan adayların başvuruları değerlendirilmeyeceğinden son başvuru tarihinden önce başvuruları kariyer kapısı üzerinden yapabilirsiniz.

Enerji ve tabii kaynaklar bakanlığından uzman yardımcılığı alımı ilanı ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak paylabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.