Personel Alımı

Emniyet Hava Lojistik Maaşları Nedir? Ne İşi Yapar? Başvuru Şartı Açıklandı!

Yazan  | 

Türkiye genelinde Emniyet hava lojistik personel alımı ilanları açıklandı. Peki hava lojistik maaşları nedir? Hava lojistik ne işi yapar ve son açıklanan ilandaki başvuru şartları nedir?

Kamu kurumları daimi ve geçici personel alımı ilanları sürüyor. Bu ilanlardan bir tanesi Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde olacak.

Havacılık Dairesi Başkanlığı Havacılık Şube Müdürlüğüne alınacak olan istihdamlar için aday seçme sınavı düzenlenecektir. Bu kapsamda adayların kendi bulundukları personel birimlerine müracaat ederek dilekçe ile başvuru yapmaları istenilmektedir.

Müracaat eden adayların bazı başvuru şartlarına sahip olması istenilmektedir.

  • EGM Emniyet Hizmetleri Sınıfına mensup olarak Polis Memuru statüsünde olmak,
  • Adayların başvuru tarihi itibariyle meslekte fiilen iki yılını doldurmuş olmaları,
  • Adayların son iki performans değerlendirme puanı “iyi” ya da “çok iyi” olmak,
  • Adayların kıdeme müessir herhangi bir ceza almamış olması istenilmektedir.

Başvurular üç aşamada değerlendirilecektir. İlk aşamada yabancı dil sınavı gerçekleştirilecektir. Diğer testte ise kişilik değerlendirilmesi olacaktır. Adaylara mülakat aşamasında başarılı olmaları halinde atamaları gerçekleştirilecektir.

Başvuru tarihi 11 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecektir.  hava lojistiği çalışanları lojistik sektöründeki mal yönetimi insan kaynakları yönetimi konularında görev alırlar. hava taşımacılığı alanında görev alan bu kadro çalışanları maaş ve özlük hakları nedir?

hava lojistik maaşları 2022 nedir? Adayların çalıştıkları kadro derecesine göre farklılık göstermektedir. Emniyet sınıfında çalışanlar kadrolarındaki maaş haklarına göre yakın maaş hakları bulunmaktadır. Yeni göreve başlayan polis memuru 9 bin 470 tl net maaş almaktadır.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.