Personel Alımı

Juvenis Telekom 15 Bin Tl Maaş ile Çağrı Merkezi Personeli Arıyor!

Yazan  | 

Türkiye genelinde çağrı merkezi personeli alımı ilanlarından bir tanesi de Juvenis Telekom tarafından açıklandı. Buna göre özellikle yabancı dil bilen adayların maaşları 15 Bin Tl civarında olacak.

Türkiye genelinde faaliyet sürdüren 32 farklı telekümünasyon firması bulunuyor. Bu firmaların bir kısmı mobil iletişim üzerinde faaliyetleri sürdürmektedir.

Juvenis Telekom ismindeki firma ise çağrı merkezi alanında özellikle Almanca dili bilenlere yönelik olarak personel alımı yapacağını açıkladı. (İşçi personel alımı olarak firma ile bir ilgimiz bulunmamaktadır.)  İlanımız resmi internet sitelerinde yer alan ilanlar olduğunu aktarmak isteriz. Buna göre hangi illerde alım olacak.

Bursa, Ankara, Burhaniye ve İstanbul illerinde alım olacaktır. Anadil veya ileri seviyede Almanca konuşan adaylar alınacaktır. Çağrı merkezi kariyeri hedefleyen adaylar bu alandaki alımlara başvuru yapabilirler.

İstanbul ilindeki alımda 15 Bin Tl net maaş verilecek Günlük ve aylık primler ödenecek. Çalışma saatleri ise 09:30 ile akşam 18:30 aralığında olacak. hafta sonu ise tatil olacak. İş yeri servisi ile özel sağlık sigortası da sunulacaktır.

Ankara çağrı merkezi personeli kadrosundaki istihdamlarda ise 13 Bin Tl sabit maaş verilecektir. Özel sağlık sigortası hakları olacaktır. Başvuruda ikamet şartı aranacaktır.

Bursa ilindeki kadroda ise 9 bin tl maaş hakkı olacaktır. Balıkesir Burhaniye’deki alımlarda ise sabit maaşlar 11 Bin Tl olarak açıklanmıştır. Başvurular ve diğer detaylar ise juvenis.net adresi üzerinde bulunmaktadır.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.