Manşet

Denizbank Personel Eleman Alımı

Yazan  | 

Denizbank Personel Eleman Alımı

Denizbank Personel eleman alımlarına 2015 te de devam ediyor. Denizbank bünyesinde çalıştırmak üzere çok sayıda farklı ozisyonlarda alımlar gerçekleştiriyor. Sizde Denizbank ailesine katılarak kariyerinizi daha üst seviyelere taşıyabilir ve bankacılık sektöründe iyi bir noktaya gelebilirsiniz. Denizbank toplamda 54 yeni görev ile çok sayıda alım yapıyor. Çok farklı pozisyonlarda güncel alım ilanları yayınlıyor. Sizde Denizbank’ta istediğiniz pozisyona iş başvurusunda bulunabilmek için, Denizbank ın ilana çıkan pozisyon için gerektirdiği niteliklerde olmanız gerekmektedir. alt kısımda verilmiş olan Denizbank bilgilerini inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

DenizBank, 1938 yılında, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere bir devlet bankası olarak kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınmıştır. Ekim 2006’da, Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından biri olan Dexia tarafından Zorlu Grubu’ndan satın alınan ve 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

DFHG, stratejik büyüme hedefi paralelinde genişleyen organizasyon/şube ağı, artan ürün ve hizmetlerine uygun olarak mevcut kadrolarına yenilerini eklemeye devam etmiş, Aralık 2013 itibariyle de toplamda 14,412 kişi ve yurtdışı iştirakleri dahil olmak üzere toplam 724 şubeye ulaşmıştır.

Deniz’de Kariyer
İnsan merkezli bir politika benimseyen DenizBank, insan kaynakları uygulamalarında eğitim ve kariyer olanaklarıyla, çalışanlarına verdiği değeri göstermektedir.
DenizBank’ta çalışanları ‘asistan’ unvanından ‘Genel Müdür’ unvanına uzanan bir yol beklemektedir. Kariyer planlaması; asistan, uzman yardımcısı, uzman, yetkili, yönetmen ve üstü unvanlar şeklinde devam etmektedir.
Geleceğin, çalışanlarının gelişimiyle birlikte şekilleneceği düşüncesini benimseyen DenizBank, insan kaynakları uygulamalarını bir ‘değerlendirme’ aracı değil, ‘gelişime’ aracı olarak görmektedir. Performans Gelişim Programı (PGP) çalışanlar için bir davranış rehberi olmanın yanı sıra aday seçme ve yerleştirme, kariyer planlama, eğitim ve geliştirme gibi konularda bir başlangıç noktası kabul edilmektedir. Bu program ile birlikte yöneticiler ve astları arasında güçlü ve etkin bir ‘geri bildirim’ platformu sağlanması amaçlanmıştır.

Denizbank İş başvurusunda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-is-ilanlari?firma=18421

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.