Banka Personel Alımları

Garanti Bankası Türkiye Geneli Denetçi Yardımcısı Alımı

Yazan  | 

Garanti Bankası Türkiye Geneli Denetçi Yardımcısı Alımı

Garanti Bankası Personel Eleman alımlarına devam ediyor. Garanti Bankası bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Türkiye genelinde Bilgi Sistemleri Denetçi yardımcısı alımı yapıyor. Sizde Garanti Bankası iş başvurusunda bulunarak Garanti Bankası ailesinde bilgi sistemleri denetçi yardımcısı olabilirsiniz. Garanti Bankası iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, iş tanımına, aranan niteliklere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

 Aranan Nitelikler

Adaylarda Aranan Özellikler:

– Analitik düşünen,

– Detaycı,

– Öğrenmeye ve gelişime açık,

– İletişimi kuvvetli,

– Takım çalışmasına yatkın,

– Farklı koşullara kolay uyum sağlayabilen,

– T.C. vatandaşı olan,

– 27 yaşını aşmamış,

– Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az Temmuz 2016’ya kadar erteletmiş olması ,

– 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin, Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) bölümleri ya da (lisans diploması ayrımı olmaksızın) aynı bölümlerde Yüksek Lisans programları ile bunlara eşdeğer oldukları yetkili makamlarca onaylanmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki okullardan birini bitirmiş ya da 2015 Temmuz ayı içinde diplomasını alacak olan,

– İyi derecede İngilizce bilen,

-TOEFL’dan min.75 puan veya IELTS’ ten min. 6 puan almış ve belgesi Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olan adaylar Yabancı Dil sınavına alınmayacaklardır. Bu adayların başvuru sırasında TOEFL veya IELTS alanını doldurmaları gerekmektedir.

-TOEFL veya IELTS belgesi olmayan ya da geçerlilik süresi Temmuz 2015 tarihinden önce dolmuş olan adaylar Yabancı Dil sınavına alınacaktır.

– Önceki dönemlerde açılmış olan Bankamız Müfettiş Yardımcısı / Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı / Management Trainee / Sales Trainee sınavlarına bir kereden fazla katılmamış veya bankamız Müfettiş Yardımcısı / Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı alım sürecinde mülakatlardan elenmemiş olan.

Aranan niteliklere uygun adaylar, 11 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirilecek Genel Yetenek ve Yabancı Dil Sınavı’na davet edilecektir. Sınav uygulaması İstanbul, Ankara ve İzmir’ de gerçekleştirilecektir.

Son başvuru tarihi:03 Nisan 2015’tir.

Sınav – mülakat davetleri ve sonuç bildirimleri adayların e-posta adresleri aracılığıyla yapılacaktır.

Denetim, bilgi sistemleri ve bankacılık konularına ilgi duyuyor ve kariyerinize bankacılığın temel değerlerini en iyi şekilde öğrenerek başlangıç yapmak istiyorsanız, ”Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı” programına başvuruda bulunabilirsiniz.

Ek Bilgiler

İş Alanı: Bilgi Teknolojileri
Çalışma Şekli: Tam zamanlı
Çalışma Yeri: Türkiye
Yayınlanma Tarihi: 21. 03. 2015
Son Başvuru Tarihi: 03. 04. 2015
Sektörler: BANKA-FİNANS, Banka
Eğitim Durumu: Lisans Mezunu, Yük. Lisans Öğr., Yüksek Lisans Mezunu, Doktora Öğr., Doktora Mezunu

Garanti Bankası Türkiye Geneli Denetçi yardımcısı alımı ilanına başvuruda bulunmak için buraya tıklayınız.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/bilgi-sistemleri-denetci-yardimcisi-2015-is-ilani/595144?sq=kasi&firma=16397

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.