Manşet

Anadolu Hayat Emeklilik Genel Başvuru

Yazan  | 

Anadolu Hayat Emeklilik Genel Başvuru

Anadolu Hayat Emeklilik personel eleman alımı gerçekleştiriyor. Anadolu Hayat Emeklilik bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Türkiye geneli genel başvuru ilanı ile çok sayıda personel eleman alımı yapıyor. Sizde Anadolu Hayat Emeklilik ailesine katılarak iyi bir kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz. Anadolu Hayat Emeklilik ailesine katılabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, iş tanımına, aday bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

 GENEL BAŞVURU

İş Tanımı

Bu bir GENEL BAŞVURU ilanıdır. Belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Başvurular, aday veritabanında saklı tutulacak olup; niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır. Bu ilana yapmış olduğunuz başvuru yeterli olup; e-posta, faks veya mektup aracılığıyla yapılacak başvurular kabul edilmemektedir.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Aranan Nitelikler

  • T.C. vatandaşı olmak,
  • 18 yaşını doldurmuş, 30 yaşını geçmemiş bulunmak,
  • Erkeklerde eylemli askerlik görevini tamamlamış veya tecil ettirmiş olmak,
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak,
  • Affa uğramış olsa dahi Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik Sistemi Mevzuatında yer alan hususlardan dolayı hüküm giymemiş olmak,
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya ve seyahat etmeye uygun olmak,
  • En az dört yıllık yükseköğretim kurumu veya en az iki yıllık bankacılık, borsa ve finans, finans, işletme, maliye,menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe, para ve sermaye yönetimi, pazarlama ve sigortacılık meslek yüksekokulu mezunu olmak ,
  • Resmi ve / veya özel Kurum ve Kuruluşlara zorunlu hizmet yükümlülüğü altında bulunmamak,
  • İşin niteliğine göre yapılacak sınav ve / veya mülakatta başarılı olmak.

Not: Yukarıda yer alan kriterler Şirketimizin genel alım koşullarıdır. Alım koşulları, pozisyonlara göre farklılık arz edebilir.

Ek Bilgiler

Çalışma Şekli: Tam zamanlı
Çalışma Yeri: Türkiye
Yayınlanma Tarihi: 17. 03. 2015

Anadolu Hayat Emeklilik Türkiye Geneli Genel Başvuru ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/anadolu-hayat-emeklilik-a-s/genel-basvuru-is-ilani/457480

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.