Memur Alımı

Batman Üniversitesi Büro Personeli, Avukat, Mühendis Alımı Açıkladı!

Yazan  | 

Batman Üniversitesi 4 sözleşmeli personel alımında kadrolar açıklandı. Büro Personeli, Avukat, Mühendis Alımı yapılacak.

Sözleşmeli personel alımı kapsamında Batman Üniversitesi Rektörlünün 2020 yılı Kpss sınavına girmiş adayların başvuru  yapabileceği 4 farklı kadrodaki alımlardaki başvurular alınmaya başlandı.

Genel başvuru Şartları!

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak zorunludur.
  • 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.
  • 2020-KPSS lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93 puanına sahip olmak.

Büro Personeli Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Adalet önlisans Adalet MYO bölümlerinden  mezun olmak, 2020 yılı KPSS sınavlarından P93 puan türünden en az 70 ve üzeri puana sahip olmak ve yaş şartlarında 35 yaşını bitirmemiş olmak gerekmektedir.

Avukat Alımı; Hukuk fakültelerinden mezun olmak, başvuru son tarihi itibari ile avukatlık ruhsatına sahip olmak, 2020 yılı KPSS P3 puan türünden 70 ve üzeri puana sahip olmak, yaş şartında 35 yaşını bitirmemiş olmak gerekmektedir.

Programcı Alımı; Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği lisans bölümlerinden mezun olmak, 2020 93 puan türünden en az 70 ve üzeri puan almış olmak YDS en az D seviyesi puana sahip olmak, 35 yaşını bitirmemiş olmak gerekmektedir.

Mühendis Alımı; Lisans Bilgisayar Mühendisliği ile Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak 35 yaşını bitirmemiş olmak ve P3 puan türünden 70 KPSS puanına sahip olmak gerekmektedir.

Başvuru Takvimi

7 Ocak tarihinde alınmaya başlayacak olan alımda, 21 Ocak tarihleri arasında mesai bitimine kadar başvurular tamamlanacak. 4 Şubat 2022 tarihinde ön değerlendirme sonuçları açıklanarak 11 Şubat tarihinde nihai değerlendirme sonuçları ilan edilecek. Sonuçlar Batman Ünviersitesi resmi internet sitesinden açıklanacak.

İlan Kılavuzu

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.