Personel Alımı

3 İlde SYDV Personel Alımı Açıklandı! Büro Personeli ve İşçi!

Yazan  | 

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Nisan SYDV personel alımı ilanları açıkladı. 3 farklı ildeki alımlarda herhangi kpss şartı aranmayacak ve başvurulardaki detaylar ise şu şekilde olacak.

Edirne Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yemekhane işçisi kadrosunda 1 geçici işçi alımı yapılacağını açıkladı. Başvurular 22 Nisan ile 25 Nisan tarihleri arasında saat 16:00’da tamamlanacak.

Başvurularda ikamet şartına göre Edirne Merkez ilçesinde ikamet ediyor olmak ve 50 yaşını doldurmamış kadın adaylar başvuru yapabilecekler. Eğitim şartında ise en az ilkokul mezunu olmak gerekmektedir.

Eskişehir SYDV alımında yaşlı ve evde bakım personeli olarak 1 bayan istihdamı gerçekleştirilecek. 28 Nisan tarihinde saat 14:00’da mülakat yapılacak. Başvurular 27 Nisan 2022 tarihine kadar devam edecek. 3 ay 26 gün süreli istihdam olacak.

Seydişehir SYD alımında 1 büro personeli alınacaktır. deneme süresi 2 ay olarak açıklanmıştır. Yaş şartında 35 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir. 4 yıllık bölümden mezun olanlar başvuru yapabilirler.

Başvurular nasıl yapılacak? İlgili bazı ilanlar için müracaatlar vakifilan.ailevecalisma.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirilebilecek. İlgili ilanlarda iş başvuru formu doldurmak ve gerekli olan evrakları elden teslim etmek istenilmektedir. İlan kılavuzunu inceleyerek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.