İşçi Alımı

1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı İşçi Alımı

Yazan  | 

1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı İşçi alımı yapacak.Hava İkmal Bakım Merkezi bünyesini karşılamak üzere 2 adet aşçı alımı yapacak.Sizde Hava İkmal Bakım Merkezi iş başvurusunda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan bilgilere ulaşarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

1’İNCİ HAVA İKMAL BAKIM MERKEZİ KOMUTANLIĞI (ESKİŞEHİR)

TERÖR OLAYLARININ SEBEP VE TESİRİ SONUCU MALUL SAYILMAYACAK ŞEKİLDE YARALANAN

STATÜSÜNDE (TMSY) DAİMİ İŞÇİ ALIM İLANI

1. 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığına (ESKİŞEHİR) aşağıda belirtilen mesleklerde TMSY statüsünde aşağıda belirtilen miktar kadar kura ile daimi işçi alımı yapılacaktır.

2 İlan ulusal düzeyde verilmiş olup, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul . ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uygulanacaktır.

3. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu İl Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

^ Başvuru yapanlar arasından aday listelerinin belirlenmesi işlemi için 10 Şubat 2017 tarihinde saat . 15.30’da 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığında (ESKİŞEHİR) noter kurası yapılacaktır.

Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilecektir.

Noter kurası sonucu nihai listede yer alan adaylar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince sınava tabii tutulacaktır.

İlanen duyurulur.

1’İNCİ HAVA İKMAL BAKIM MERKEZİ KOMUTANLIĞINA (ESKİŞEHİR) TMSY KAPSAMINDA ALINACAK

DAİMİ İŞÇİ TEMİN ÇİZELGESİ

S.No. Meslek Temin

Miktarı

Eğitim Seviyesi Özel Şartlar
1 Aşçı 6 En az eğitim seviyesi İlkokul, En fazla eğitim seviyesi Lise ve Dengi Okul Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Aşçılık/Yiyecek İçecek Alanının Mutfak Bölümü Mezunu veya Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Onaylı Aşçı Belgesi / Ustalık Belgesine sahip olmak
2 Aşçı

Yardımcısı

4 Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Onaylı Aşçı Yardımcısı Belgesi / Kalfalık Belgesine sahip olmak

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.