Personel Alımı

Vizyon Deniz Garson Alımı

Yazan  | 

Vizyon Deniz Garson Alımı

Vizyon Deniz personel eleman alımı yapacak, Vizyon Deniz bünyesinin çalışan ihtiyacını karşılamak üzere tüm Türkiye genelinde garson alacak. Ayrıca Vizyon Deniz bünyesine garson olarak katılan adaylar aylık 3 bin Tl ile 4 bin Tl arasında maaş alacak ve her türlü sosyal haklara sahip olacaklar. Sizde Vizyon Deniz ailesine bu şartlar dahilinde ve bu pozisyonda yer alabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi alabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İş Tanımı

KURU YÜK GEMİLERİNDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA
YOLCU(RORO) GEMİLERİ ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA MÜRETTEBAT+YOLCU VE MÜŞTERİLERE
SERVİS VE SUNUM YAPABİLECEK GEREKLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN GARSON(KAMAROT) OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.

Aranan Nitelikler

ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN veya OLMAYAN GARSONLAR ALINACAKTIR.

NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİR. CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN DÜZENLENEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRME YAPILARAK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILABİLMEKTEDİR..

Ek Bilgiler
Departman
  • Yiyecek-İçecek Hizmetleri
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Çalışma Şekli: Tam zamanlı
Deneyim: Deneyimsiz
Çalışma Yeri
  • Türkiye
Yayınlanma Tarihi: 25. 07. 2015
Son Başvuru Tarihi: 31. 07. 2015
Sektörler
  • Deniz Taşımacılığı
  • Gemicilik-Tersane

Başvuruda bulunmak için Buraya Tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.