Personel Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 Personel Alımı Yapıyor

Yazan  | 

Vakıflar Genel Müdürlüğü personel alımı yapacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre, Vakıflar Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel eksikliği için 12 kişilik kadro ile, 6 Mimar alımı ve 6 İnşaat Mühendisi alımı yapacak. Adaylar sözleşmeli olarak çalışacak olup alımlar, Bitlis, Erzurum ve Şanlıurfa illerinde yapılacak.

GENEL ŞARTLAR:

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan genel şartları taşımak.

2) Sağlık durumu iklim değişikliklerine ve her çeşit yoleuluk şartlarına elverişli olmak,

3) ÖSYM tarafından 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP3 puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmak,

4) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya tecilli olmak.

5) Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

ÖZEL ŞARTLAR:

1) En az dört yıllık lisans eğitimi veren fakültelerin ilgili bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışmdaki fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak,

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE TARİHİ:

1) Başvurular, 11/09/2017 – 22/09/2017 tarihleri arasında Genel Müdürlüğünün internet sitesinde (www.vgm.gov.tr) yayınlanacak “Başvuru Formu” doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır.

YERLEŞTİRME VE SONUÇLARIN DUYURULMASI:

1) Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2’nci maddesinin birinci fıkrasının (b) bendi kapsamında, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın, 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP3 puan türüne göre en yüksek puana sahip adaydan başlamak üzere sıralama yapılır. Eler unvan ve atama yapılacak birim için kontenjan adedinin 2 katı kadar yedek liste belirlenecektir.

2) Yerleştirme sonuçları, Genel Müdürlüğün internet sitesinde (www.vgm.gov.tr) duyurulacak olup, ayrıca kişilerin adreslerine posta ile tebligat yapılmayacaktır.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.