Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversiteye 62 Sözleşmeli Personel Alınacak!

Yazan  | 

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörlüğünün ağustos ayı 2023 yılı içerisinde ilan ettiği duyuruda 62 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Hangi kadrolara alım yapılacağı haberimizin devamındadır.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 62 kadın/erkek sözleşmeli personel alımını lise, önlisans, lisans olmak üzere KPSS (B) grubu puan türünden gerçekleştirecek. Büro personeli (9), destek personeli (31), şöfor (1), hemşire (1), koruma ve güvenlik görevlisi (15), teknisyen (3), tekniker (1) ve programcı (1) olmak üzere birçok alanda alım yapacaktır.

Başvuru şartları nelerdir?

Başvuru yapacak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesindeki şartları taşımaları genel şartlar arasındadır. Ayrıca adayların son başvuru tarihi itibariyle 40 yaşını aşmamış olmakta şartlardan bir tanesidir. Başvuru yapacak adayların kpss puan türünden en az 60 puan almış olmaları da sınav şartları arasındadır.

Başvurular nasıl olacak?

Başvurular 06 Ağustos 2023 tarihinde başlayıp, 20 Ağustos 2023 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak adaylardan, ilanın Resmi Gazete de yayımlanmasından itibaren 15 gün içerisinde Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları istenmektedir. Detaylı bilgi için “https://personel.ozal.edu.tr/” üniversitenin adresinden ulaşabilirsiniz.

İlan detayları ve yeni ilanlar için bizi takip etmeyi unutmayınız.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.