Sözleşmeli Personel Alımı

7 Üniversiteye 89 Personel Alımı Yapılacak! Farklı Kadrolarda Memur Alımı!

Yazan  | 

Ağustos ayı içerisinde 7 ayrı üniversitenin rektörlüğü tarafından ilan edilen duyuruda farklı kadrolar olmak üzere toplam 89 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Başvuru tarihleri ve kadrolar haberimizin devamındadır.

Rektörlüklerin ilan ettiği duyuruda Marmara Üniversitesi (4), Fırat Üniversitesi (19), Mersin Üniversitesi (7), Kayseri Üniversitesi (32), Hitit Üniversitesi (15), Konya Teknik Üniversitesi (5), Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (7) olmak üzere toplam 89 personel alımı yapılacak.

Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak?

Üniversitelere büro personeli, bilişim personeli, destek personeli, çözümleyici, programcı, mühendis, koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli (temizlik hizmetleri), tekniker, veri tabanı uzmanı gibi farklı kadrolarda alım yapılacaktır.

Başvuru tarihleri ne zaman?

Yukarıda açıklamış olduğumuz 7 farklı üniversitenin personel alımı kadrolarından bir tanesi Marmara Üniversitesi personel alımı başvuruları 4 Ağustos 2023 ile 18 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. Fırat Üniversitesi memur alımı ilan https://personelilan.firat.edu.tr/ linki üzerinden erişebilecek ve başvurular ise 17 Ağustos 2023 tarihine kadar sürecektir.

Mersin Üniversitesi ilanına başvurular  16 Ağustos 2023 tarihine kadar sürecektir. Toplamda 7 kişilik alım yapılacaktır. Kayseri üniversitesi Büro Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, temizlik Görevlisi, Şoför alımı başvuruları 15 Ağustos 2023 tarihinde son bulacaktır.  Hitit Üniversitesi mülakatsız personel alımı için, 10 Destek Personeli ve koruma ve güvenlik görevlisi başvuruları 15 Ağustos 2023 tarihine kadar devam edecektir. Konya Teknik Üniversitesi ilanı müracaatları 14 Ağustos 2023 tarihinde bitecektir.

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 7 sözleşmeli personel alacak. Son başvuru ise 14 ağustos 2023 tarihine kadar devam edecektir.

Yukarıdaki ilanlardan da bahsettiğimiz gibi çok sayıda üniversite memur alımı başvurusu devam ediyor. Başvurular Ağustos ayı içerisinde müracaat işlemleri tamamlanacak. Daha sonraki aşamada ise başvuru yapan adaylar için resmi duyuruları takip ederek mülakatlara çağırılacaktır. Bazı ilanlarda mülakat istenilmeyecek ve mülakatsız olarak başvuru alınacaktır.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.