Personel Alımı

Uludağ Üniversitesi 60 Personel Alımı

Yazan  | 

Uludağ Üniversitesi personel alımı başvuruları devam ediyor. Uludağ Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliği için Hemşire, Sağlık Teknikeri pozisyonlarında alım yapıyor. Farklı pozisyonlarda toplamda 60 kişilik kadro ile alım yapan Uludağ Üniversitesi başvuruları hala devam ediyor. Adaylar başvurularını ilan yayımlandığı tarih itibari ile en geç 15 gün içerisinde başvurularını şahsen yapmaları şarttır.

GENEL ŞARTLAR

1) – Başvuracak adaylarda 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen genel şartlar aranır,

2) – 2016 yılı KPSS (B) grubu P3 puanı esas alınacaktır.

3) – 5917 Sayılı Kanunun 47.maddesinin 5.fıkrası a) 2 bendi gereğince, 4/B sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifa nedeniyle sözleşmesi fesh edilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

4) – Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda 4/B’ li olarak çalışıyor olmamak.

5) – Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış, yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,

6) – Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, tecilli veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ YER VE ZAMANI

1) Adayların bu ilanın gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde istenen belgeler ve ilan ekinde yayınlanan (www.uludag.edu.tr) İş Başvuru Formunu doldurarak Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi İnsan Kaynakları Birimi’ne şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

2) Başvuruda istenen belgeler: Diploma fotokopisi, KPSS B Grubu P3 puanı gösterir belge, 1 fotoğraf, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, iş başvuru formu.

3) Adaylar Sadece bir kadroya başvuru yapılabilecektir.

4) Yerleştirmeye hak kazanan adaylar Uludağ Üniversitesi web sayfası (www.uludag.edu.tr) adresinde ilan edilecektir. Bu ilan tebligat mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Adaylar daha detaylı bilgi almak için ve alım tablosuna ulaşmak için Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilirler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.