Personel Alımı

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı Yayımladı!

Yazan  | 

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı yapmış olduğu duyurusu ile bünyesine personel alımı yapacağını belirtti. Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı bünyesindeki personel eksikliği için, 5 uzman, 2 destek personel ve 1 iç denetçi alımı yapacak. Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı alım için yapmış olduğu duyurusu şöyledir;

T.C. DOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Bitlis, Hakkari, Muş ve Van illerinde çalıştırılmak üzere takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan kişiler arasından 5 uzman, 2 destek personeli ve 1 iç denetçi istihdamı gerçekleştirecektir.

Başvuru Tarihi, Şekli ve Yeri:

Adayların www.daka.org.tr internet sitesindeki ilanın tam metninde belirtilen başvuru belgelerini 05-14 Temmuz 2017 tarihleri (saat 08:00-18:00) arasında Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı‘na (Şerefiye Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No: 25 65100 İpekyolu/Van) elden veya posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarih ve saatten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Kamuoyuna ilanen duyurulur.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.