Personel Alımı

TÜLOMSAŞ 30 Personel Alımı

Yazan  | 

TÜLOMSAŞ işçi personel alımı gerçekleştiriyor. TÜLOMSAŞ bünyesindeki işçi personel eksikliği için farklı pozisyonlarda 30 kişi alacak. TÜLOMSAŞ 30 kişilik boş kadro ile 20 Makine Mühendis ve 10 Kişilik kadro ile Elektrik Elektronik Mühendisi olmak üzere toplamda 30 sözleşmeli personel alacak. Adaylardan 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans düzeyince KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını en geç 23 Temmuz 2017 tarihine kadar gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI

1- 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

2- Son başvuru tarihi itibariyle fakültelerin veya denkliği Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının Makine

Mühendisliği (kodu:4639) ve Elektrik – Elektronik Mühendisliği (kodu:4611) bölümlerinden mezun olmak,

3- 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı sonucunda KPSS P3 puan türünden en az 70 (Yetmiş) puan almış olmak,

4- Son başvuru tarihi itibariyle, son 5 yıl içerisinde KPDS/YDS ve E-YDS sınavından en az C seviyesinde İngilizce bildiğine ilişkin belge sahibi olmak.

BAŞVURU TARİHİ, YERİ VE ŞEKLİ

Başvurular, 10/07/2017 -23/07/2017 (saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında elektronik ortamda http://basvuru.tulomsas.com.tr adresinde yer alan

Sınav Başvuru Sistemine T.C. Kimlik Numarası girilmek suretiyle yapılacaktır. Şahsen yapılan başvurular ile posta veya kargo yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.