İşçi Personel Alımı

Sahil Güvenlik Uzman Erbaş Alımı Yapıyor!

Yazan  | 

Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesindeki eksikliğini karşılamak amaçlı Uzman Erbaş alımı gerçekleştirecek. Uzman Erbaş kadroları, Telsizci, Muhafız, Şoför, Serdümen, Kurbağa adam ve Aşçı alımı yapacak.

Sahil Güvenlik Komutanlığı alım yapacak olduğu Uzman Erbaş adaylarından, Askerlik görevini ypmış olmak veya yapıyor olmak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, En az lise mezunu veya dengi okul mezunu olmak, 2017 yılının Ocak ayı itibari ile 25 yaşından büyük olmamak, Hala askerlik yapanlar için son başvuru tarihi (06 Aralık 2017) itibariyle terhislerine 6 (altı) ay ve daha az süre kalmak (en geç 06 Haziran 2018 tarihinde terhis belgesini alabilecek durumda olmak), Askerlik hizmetini yapmış olan adaylar için, başvuru tarihinin ilk günü itibariyle terhisi üzerinden 3 (üç) yıldan fazla süre geçmemiş olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, TSK ya daha önce Subay, Astsubay, Uzman jandarma ve Uzman erbaş olarak istihdam edilmemiş olmak, Yapılacak yazılı sınavdan başarılı olmak, En az 164 cm olmak ve boy ve kilo ölçüm tablosuna göre uyumlu olmak ve herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamamk şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, 13 Kasım 2017 tarihi saat 15:00 itibari ile başvurularına başlayabilirler. Buna göre en geç başvurular 06 Aralık 2017 saat 14:00 a kadar başvurularını yapmış olmaları gerekmektedir. Başvurular sadece Sahil Güvenlik Komutanlığının resmi internet sitesi olan www.sahilguvenlik.gov.tr adresinden yapılacaktır. Adaylar ilanın tam metninine ulaşarak ilan hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve tabloları inceleyebilirler. İlanın tam metni için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.