İş Başvurusu

Mercedes-Benz İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

indirMercedes-Benz’de çalışmak ister misiniz? Mercedes-Benz iş başvurusu ve Mercedes-Benz personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Mercedes-Benz insan kaynaklarını araştırdık. Mercedes-Benz iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

4 yıllık üniversitelerin staj zorunluluğu bulunan bölümlerinde okuyan öğrenciler için;

Her yıl yaz dönemi süresince 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenimlerine devam eden ve staj yapma zorunluluğu bulunan öğrencilere staj olanağı sunarak, aramıza 20 işgünü süreyle katılacak öğrencilerimizin, şirketimiz ve mezuniyetleri ile içinde yer alacakları meslek hakkında pratik bilgiler ile donanması ve kariyerlerinin ilerleyen safhalarında keyifle anacakları verimli bir staj dönemi geçirmelerini sağlamayı amaçlamaktayız.

Staj başvurularının daha etkin değerlendirilmesi ve gerek şirketimiz gerekse staj yapan öğrencilerimizin bu organizasyondan en üst seviyede faydalanmalarını sağlamak üzere 4 yıllık üniversite staj başvurularımızı sadece internet ortamında

İstanbul Lokasyonu ve Aksaray Fabrikamız için 2 Ocak – 2 Nisan 2013 tarihleri arasında kabul etmekteyiz.

Başvuruda bulunan adaylar ile irtibata değerlendirme süresi olarak belirlenen 1 ay içersinde geri dönüş gerçekleştirilecektir. (Aday başvuru tarihini takip eden 1 ay süre içersinde)

Başvurunuz ile şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

Endüstri Meslek Lisesi ve Ticaret Meslek Lisesi öğrencileri için;

Staj başvuruları 12 Mart 2013 ve 30 Nisan 2013 tarihleri arasında aşağıda adresi yer alan Hoşdere Otobüs Fabrikamıza her hafta Salı ve Perşembe günleri şahsen;

– 1 adet fotoğraf,
– 10. sınıf karne fotokopisi ve 11. sınıf 1. dönem karne fotokopisi,
– varsa takdir, teşekkür belgeleri fotokopileri ile birlikte kabul edilmektedir.

Teknik Lise ve Meslek Yüksek Okulu öğrencileri için;

Aksaray Kamyon Fabrikamız için 2 Ocak – 2 Nisan tarihleri arasında, İstanbul lokasyonu için 14 Ocak 2013 tarihinde başlamakta olup, 28 Şubat 2013 tarihine kadar devam etmektedir.

İstanbul Lokasyonunda staj için başvuru yapmak isteyen öğrencilerin firmamızın Hoşdere Otobüs Fabrikasına belirtilen süre içerisinde bir fotoğraf ile şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Şirketimiz, içinde dengeli, pazarda ise rekabetçi bir ücretlendirme sistemi hedeflemektedir.

Mavi yakalı çalışanlarımızın iş değerlerinin tespiti ve ücretlendirmeleri toplu iş sözleşmesi kapsamında yapılmaktadır.

Beyaz yakalı çalışanlarımız için ise sistematik bir şekilde görevlerin büyüklüğünü ve değerlerini tanımlayan iş değerlendirme sistemimiz mevcuttur. İş değerlendirme sisteminin sonuçlarını baz alan ücret yönetim sistemimiz ile görev içeriğinin yerine getirilmesi için uygun yetkinliklere sahip kişileri işe almayı, motive etmeyi ve şirkete olan bağlılıklarını artırmayı hedefliyoruz.

Bu bağlamda temel prensibimiz, iş değerini ve işin pazar değerini dikkate alarak çalışanlarımızı organizasyona sağladıkları katma değer oranında adil bir şekilde ödüllendirmektedir. Ücret politikamızı ekonomideki gelişmelere ve de diğer birçok kuruluşun katılımı ile gerçekleştirilen ücret araştırmaları sonuçlarına göre düzenli olarak gözden geçirmekte ve gerekli düzenlemeleri yapmaktayız.
11.04.2013 Dealer Management Systems – IT consultant İstanbul(Avr.)
11.04.2013 Business Intelligence – IT consultant İstanbul(Avr.)
11.04.2013 Genel Başvuru Aksaray
10.04.2013 Otomasyon Mühendisi Aksaray
03.04.2013 Prototip Parça Tedariği Mühendisi Aksaray
01.03.2013 Mekanik Bakım Mühendisi Aksaray
27.02.2013 Business Management Consultant İstanbul(Avr.)

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.