İş Başvurusu

Arzum İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Yazan  | 

arzum_logo_amblem-300x101Arzum’da çalışmak ister misiniz? Arzum iş başvurusu ve Arzum personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Arzum insan kaynaklarını araştırdık. Arzum iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Arzum Dış Ticaret ve Pazarlama AŞ’nin temelleri, küçük elektrikli ev aletleri, oyuncak, dikiş makinesi, vantilatör, ütü, radyo, teyp kasetçalar, bisiklet, çocuk bisikleti ve televizyon gibi geniş bir ürün yelpazesinin ithalatçılığını yaparak ticarete atılan üç kardeşin 1953 yılında Güney İthalat Kolektif Şirketi’ni kurmasıyla atıldı. Önce Krups’un Türkiye temsilciliğini aldılar. Ardından da 1960 yılında bir TV fabrikasına ortak olarak Delta markasını taşıyan TV ve radyo üretimine başladılar. İşleri iyice büyüten kardeşler, 1966 yılında kendi markaları ile küçük elektrikli ev aletleri üretmeye başladılar. 1967 yılında ütü, 1968 yılında mekanik süpürge ile 1975 yılında meyve presi, Arzum markası ile üretilen ve piyasaya sunulan ilk ürünler oldu.

Kendi markalarını lanse ettikten sonra ütü ve mekanik süpürge ile yola çıkan üretim genişledi ve piyasaya sunulan her ürün büyük başarı getirdi.

Bu arada 90’lı yıllarda renkli televizyonların piyasaya sunulması ile birlikte TV üretimi işini bırakan şirket kurucuları, küçük elektrikli ev aletleri ile büyümeye devam ettiler.

1995 yılında sadece 15 ürün çeşidine sahip olan Arzum markasının bugün ürün gamı 7 ayrı kategoriden oluşuyor: Gıda hazırlama, içecek hazırlama, kızartma-pişirme, temizlik, kişisel bakım, ütü ve bebek bakımı grupları. Arzum’un bu ürünlerde 100’ün üzerinde farklı modeli mevcut.

Arzum, pazarlama, dağıtım, üretim ve servis ağı ile her geçen gün hızla büyüyor. Öncelikle yurt çapında tüm bölgelerde bulunan 350 Arzum yetkili servis ağı sayesinde, tüketicilere, ürünü sadece satın alana kadar değil, her zaman yanında olduğunu gösteriyor.

Ürünlerini tasarlarken ve pazarlarken kaliteyi, güveni ve fonksiyonelliği ön planda tutan Arzum, küçük elektrikli ev aletlerinde, pazarında bir ilki gerçekleştirerek 2001 yılında üç yıl garanti uygulamasını başlattı.

Sürekli büyüme gösteren Arzum markası iç pazarla yetinmeyip 2001 yılından itibaren yurt dışına ihracat yapmaya başladı. Türkiye AB yolunda ilerlerken, Arzum da Türk kültürünü Avrupa’ya taşımak misyonu ve hedefi ile ihracata yöneldi.

Küçük elektrikli ev aletleri sektörünün lider markalarından Arzum, geliştirdiği ürünlerle birlikte 2005 yılında ihracatta atak yapma kararı aldı. İhracatını artırmayı hedefleyen Arzum, bu hedefine, öncelikle Arzum “Kahwe” ve Arzum “Cezve” ile Türk kültürünü dünyaya tanıtmayı amaçlamaktadır.

Arzum’un, ihracat yaptığı ülkeler arasında Almanya, İran, Irak, Kıbrıs, Türkmenistan, Lübnan, Ürdün, Kırgızistan , İsrail , Yunanistan ve Romanya yer alıyor.

Arzum’a iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki linke tıklayınız: LİNK

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.